Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha rádjön a...

Mit csinálsz, ha rádjön a hasmenés, és olyan helyen vagy, ahol nem tudsz wc-re menni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom szimplán befosott. :)
2008. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legkellemetlenebb dolog az életben, mert megoldhatatlan. Magánlakásba nem csengethetsz be. Ha van a közelben egy cuki, vagy étterem, vagy (neadja) kocsma oda be lehet "pofátlankodni", de ha ez nincs - bizony - bemegy a bugyiba. Hacsak egy bokor nem ad enyhet, de ez arra is jó, hogy LEVÁGD magadról a bugyit a tartalmával együtt és úgy kell hazamenni, hogy mindenki körbeszaglász. Sajna volt benne szerencsém.
2008. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer megesett...volt 1 barna folt a krémszínű nadrágomon,de szerintem nem vette senki észre. Azóta nem iszok csapvizet más városban...
2008. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. kommentelő: LOOOL :D


Én is jártam így kölyökkoromban, éjjel volt, haverokkal diszkóból jöttünk, egy tömbház ajtaja előtt osztottuk az észt, amire rámjött a rohanhatnék. Eleinte nem vettem komolyan, de 1 percen belül rohantam a mellékutcában sötét zúgot keresve. Persze ilyenkor teljesen jól ki van világítva az utca. Tigrisugrásban bedobtam magam egy sövénymögé, aztán küldtem sms-t a srácoknak, hogy papírt kérek, sokat!:)) Persze, egyik sem bírt hozni a röhögéstől. Végül kaptam, és megoldódott, de hazáig éreztem a szagát, aztán otthon vettem észre, hogy a kabátom sarka beleért.:))

2008. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen szitum és én széntablettát vettem be, és az vhogy "magába szívta", így addig kibírtam,míg nem tudtam elmenni wc-re. Ha sokszor van ilyen problémád, akkor érdemes indulás előtt bekapni 1 szemet, és akkor nem lesz gond:) Asszem patikában vény nélkül kapható.
2008. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, tetszett, amit írtatok :))))))

Nem fordul elő gyakran, de ez az egyik állandó félelmem, hogy így járok... Velem a "legrosszabb" eddig nem történt meg, csak belegondoltam, hogy munkából hazafelé elég hosszú az út, és sehol egy olyan wc, ami szükség esetén elérhető lenne... Olyan már volt, hogy a legutolsó pillanatban értem haza :-))

Köszi a válaszokat:))))))))

2008. dec. 11. 18:47
 7/7 anonim válasza:
100%
Ezeken nagyon jót nevettem (:
2010. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!