Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy másik...

Hogy fogadjam el, hogy másik osztálytársam nőtt, én meg csak keveset? Lányok, a fiú magassága azért számít nem? /15,5 éves fiú/

Figyelt kérdés

Tudom, hogy genetika :) Arról lenne szó, hogy hogyan fogadtassam el magammal a mostani magasságomat? Annak ellenére, hogy azért a lányoknak mégiscsak fontos, hogy magasabb legyen a fiú...


15,5 éves vagyok. A nyáron nőttem legfeljebb 1 centit. Az egyik fiú osztálytársam meg legalább 4-et XD, és idegesítő. Így nem is annyira megy a csajozás =( Volt barátnőm olyan magas volt mint én - 170 cm, és az is eléggé zavart =( Mármint az nem baj, hogy 170 cm magas, csak az hogy én is annyi vagyok :D Tudom, hogy 20-21 éves korig van esélyem nőni. De ez akkor is zavar. Már évek óta kisebbségi komplexusom van emiatt :D

Szerintem hogyha nőnék egy 5-10 centit akkor sokkal jobban megbecsülnének, ,, felnéznének rám ". És nem sok lány randizna szívesen nála alacsonyabb pasival. Persze, hogyha akkor is komolyabb lennék. Ez csajok nem így van?


- MELLŐZZÉTEK légyszi a hülyeséget, és a poénos megjegyzéseket! Csak normális vélemények, válaszok érdekelnek!


- Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi!!!


Köszi =)


2010. szept. 1. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Írok neked egy klassz dolgot. A közelmúltban egy olyan ismerősöm esküdött, aki tőle kb. 20 cm magasabb hölgyet vett el feleségül.
2010. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15évesen még sehol nem vagy, 23éves korig nő az ember és nem mindenki ugyanolyan ütemben nő, és azt nem vetted észre, hogy léteznek alacsony csajok is?
2010. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A megbecsülés szerintem inkább a korral, és a viselkedéssel jár, nem csak a magassággal. Persze gáz, ha egy pasi 160 centi, de 170 és afelett szerintem már minden esélye megvan, hogy normálisan éljen, mivel az átlagos nők 170-nél alacsonyabbak. És amúgy is, még simán nőhetsz 10-20 centit is, mire felnősz. Addig meg inkább viselkedj normálisan a lányokkal, és persze legyen önbizalmad. Ez a kettő elég. Vagy talán 180 centis lányok vesznek körül?
2010. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a gimiben volt egy srác, akit Lacikának hívtunk. Lacika 158cm magas volt, 18 éves korára (érettségire) elérte a 162 centis magasságot ( vagy mélységet). :) Lacikát nem piszkáltuk, ilyennek szerettük. Ő kifigurázta a saját problémáját, ha valaki (más osztályból) megjegyzést tett a méretére, mindig azt mondta, hogy "Hát a jóból mindig keveset adnak." vagy "Persze hogy kicsi vagyok! Én vagyok a desszert. És nyugi, ha rajtad leszek vízszintesben, akkor se fogom megfeküdni a gyomrodat!" Jó humora volt, mindig vigyorgott, jó volt a dumája, a stílusa, engem mindig egy lelkes kölyökkutyára emlékeztetett. És megdumálta a 180cm magas skandináv szőke helyi bombacsajt is....

Eltelt 5 év, jött az osztálytalálkozó, majd megjelent egy 100 kilós kigyúrt állat is. Lacika... 18-23 éves kora között nőtt 22 centit és lejárt edzeni. :)Kitartás!

34/L

2010. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18-23 között még ennyit nőtt? :P
2010. szept. 1. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Én párom meg 170 centi, 22 éves. Én 160 vagyok, de nem érdekel. Tudom, hogy nem a legmagasabb, de nem ez számít. Én így szeretem, nem kell nyújtózkodni hozzá :)


20/L

2010. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tisztelet nem a magasság miatt jár ,hanem magától a személyiségtől...

Nem kicsi a 170cm , és még lehet nőni is fogsz, de ha hiszel az ilyenekben, és van is pénzed rá,akkor keress rá a "GTD talpbetét"-re, eddig mindenkitől azt hallottam aki kipróbálta, és használt

2010. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vok, és sztem a 170cm-nél magasabb nők nem vmi szépek általába(de ez saját vélemény)énis 15.5 éves vok, és tavaly 1 centit se nőttem, és kb nemrég kezdtem el nőni
2010. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!