Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az acélbetétes bakancsot...

Az acélbetétes bakancsot lehetséges "betörni"?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje azért nem tudok normálisan dolgozni, mert acélbetétes bakancsban kell nyomatni, és a nagy lábujjamat nyomja az acélnak a széle.


Kérdés az, hogy lehetséges-e egyáltalán ezt betörni, vagy sem?

Alapból a cipőméretem 45-ös, minden cipőből ekkorát hordok, acélbetétes bakancsból jelenleg 47-es van, és ugyanúgy nyomja minkét nagy lábujjamat oldalt, szó szerint vágja, és nagyon kellemetlen.


Esetleg van-e rá olyan módszer, ami másnak bevált, vagy valahogy kilehet-e venni belőle az acélt?



#acélbetétes bakancs #Acélbetétes bakancs acél eltávolítás #Acélbetétes bakancs betörése #Acélbetétes bakancs hordása #Acélbetétes bakancs ötletek
2021. szept. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, a cipő szabása nem jó a lábad alakjához. Ezzel nem tudsz mit kezdeni csak venni egy másik bakancsot. Lehetőleg egy jó minőségűt.
2021. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Az a funkciója, hogy ha oda esik valami, neked megy a targonca, ne törjön szilánkosra a lábad. Ha ennyire nyomja ott a cípő, akkor bemész ahozz aki ezt intézi, és megmondod, hogy kérsz egy másik márkájút, vagy adják oda a cípő árát, és te beszerzed magadnak munkavédelmi boltban, ahol próbálni is tudsz.
2021. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hét után cseréltem le az enyémet, mert képtelen volt a cégeset megszokni. Elkértem a pénzt, és beszereztem magamnak egy kényelmesebbet.
2021. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másik típust keress, nem attól nyomja a lábadat, hogy acélbetétes, egyszerűen nem a te lábadra való.
2021. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több márkájú bakancsot próbáltam, mindegyiknél ugyan az volt a probléma, hogy túl keskeny az a része az én lábamra, ahol az acélbetét van, és emiatt nyomja. Ezt magamnak vettem, mással nem találkoztam a boltban.
2021. szept. 29. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább a lábujjad nem áll jól.

Azzal csinálj valamit. Próbáld meg bekötni.

2021. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet még nem találtad meg a megfelelő tipust.
2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!