Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi fog történni,ha...

Szerintetek mi fog történni,ha ilyen ütemben nő a fertőzöttség?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 21:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
19. Fazon rátapint a 5:40-nél a lényegre. A tudomány nevében arrogánsan kényszerítik az embereket az oltásokra, miközben ignorálják a már bizonyított tudományos tényeket és természetes immunitást.
2021. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Hogy lehet arrogánsan kényszeríteni? Szerinted így komolyabb lesz a mondandód, hogy random, oda nem illő jelzőkkel tarkítod a mondandód? Ennyire nem megy az érvelés?
2021. okt. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
28%
Miért fáj az bárkinek, ha én nem oltatom be magam? :) Ugyanúgy elkapjátok, fertőztök, csak sokszor nem is tudtok róla, hogy betegek vagytok. Miért én lennék a veszélyesebb, aki otthonmaradok karanténban, mint te, aki tudtod nélkül fertőzöl, lehet hogy nem olyan mértékben, de te boltba jársz, dolgozni jársz, nagyszülőkhöz jársz, míg én elszeparálom magam mert tudok róla hogy épp beteg vagyok.
2021. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

Persze!Rá kell hagyni az ilyenkere 23-as.

Ja nem is tesztelik őket egészségügyi intézményben tehát simán körbe húzzák a fertőzést csak az a bibi hogy oltatlan emberre nem fogható mert csak negatív teszttel mehet oda.Akkor kizárásos alapon kik a hunyók?

Nem kell hozzá nagy ész.De aki nem oltat és egészséges az a veszélyes,ja ok.

Még sem az oltatlanokkal van tele a kórház.Abból tudom hogy ha velük volna tele akkor már nyomatnák a tv-ben hogy hű de durva mennyi van benn.

Ehhez képest sdatvédelem miatt nem lehet közölni,ühü mi meg most jöttünk le a falvédőről😁

Nekem rengeteg negatív tesztem van,én pofázhatok

2021. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb amikor azzal jönnek hogy az oltatlanok foglalják a helyet a kórházban. Gondolom az ilyeneknek nincs a családjukban, ismerősi körükben sem alkoholista, sem túlsúlyos, sem dohányos, akit attól függetlenül, hogy VALÓBAN nem tett az egészségéért, nem szívesen hagyna meghalni a kórház ajtaja előtt, mert egyesek szerint nem érdemli meg az ellátást.
2021. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
10%
Látom az alapvető logikátok is hiányzik, ha már járványtan nem tanultatok. Ti ezt a bődületes marhaságot tényleg komolyan gondoljátok? A téves eszmétek nem tűnt fel, hogy 2 év alatt folyamatosan megdől? Ha butuskák vagytok vagy féltek egy szurikától, akkor inkább maradnátok csendben és húznátok meg magatokat, ehelyett fennkölt módon hirdetitek az ostoba elméleteiteket. Na ez a durva, tipikus Dunning–Kruger-hatás...
2021. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
Dobálózhatsz itt nagy szavakkal, csak nincs mögötte tartalom. Tipikus "a hülye okoskodik" esete.
2021. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%

Igen, valóban ezt csinálod. Semmi érv, a nyilvánvaló tényeket tagadod, lepontozod azokat a válaszokat, akik a buta elméleteidet kritizálják. Utálom az ilyen tv és internet előtt szocializálódott nyikhajokat,akik hírből sem ismerik az egyetemet és a tudományt, a google-t meg nem rudják használni, pedig akkor te is utána kereshettél volna mondjuk a biológia alapjainak mondjuk és akkor nem égetted volna be itt magad :)


De persze ez a strucc politika is biztos bejön valakinek, amit érvek hiányában művelsz, gratulálok :)

2021. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%
Kezdjük el számolni hányszor használod a biológia szót és társait, de remélem tudod hogy az ismétlések számának növekedése nem egyenesen arányos a tudásoddal. Mivel érdemben semmit nem mondtál csak szajkózod a komoly szavakat hogy okosnak tűnj így nincs mit letagadni. :DD
2021. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az ikszdé lemaradt az érvelésedből, pedig annyira összetett volt...

Ha annyiszor elismételtem, akkor hogy nem jutott eszedbe bepötyögni a google-be és megnyitni mondjuk az ált. sulis anyagot, hogy ott folytasd, ahol abbahagytad? Miért jó itt égetned magad?

Röhejes vagy

2021. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!