Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hol kapta el a covidot,...

Ki hol kapta el a covidot, mérges rá esetleg?

Figyelt kérdés
Mármint arra mérges akitől elkaphatta.

2021. okt. 7. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Meg is vertem a kollégámat. Ő kórházba van én előzetesbe.
2021. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki se tudhatja, hogy kitől kapta el, egyáltalán nem biztos, hogy attól, aki az!
2021. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem tudhatja kitol kapta ez egy nagy baromsag.
2021. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De van aki tudja. Én és a férjem 100 %, hogy a gyerektől. Amikor ő pozitív lett, kontaktként mi is karanténba kerültünk. Senkivel nem találkoztunk csak vele voltunk összezárva. Mire letelt volna a karanténunk mindketten betegek lettünk. És miért is haragudnék rá.
2021. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es milyen tüneteitek voltak?
2021. okt. 7. 14:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek semmi. Nekünk hőemelkedes, fej és izomfájdalom, köhögés, fáradság.
2021. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
am ezzel még tudtatok volna dolgozni, vagy nem akartatok volna? A gyerek honnan szedte össze? Mikor voltatok betegek?
2021. okt. 7. 14:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szeptemberben iskolában. Kontaktként akkor karantén volt szigorúan. Nemhogy dolgozni, a lakásból sem lèphettünk ki. Ellenőrizték.
2021. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteid voltak? Ki jött ellenőrizni?
2021. okt. 7. 16:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisebb lányom (6 éves) hozta haza az iskolából. Ő köhögött, így itthon tartottam. Majd rá 2 napra éjszaka magas láza volt (39,8), reggelre semmi baja sem volt. Nekem aznap estére elment a szaglásom. Nagylányom (9 éves), és a férjem tünetmentes volt. Engem teszteltek, többiek csak karanténba kerültek. Én kerültem ki a karanténból a leghamarabb. Ez tavaly novemberben volt. Ellenanyagom nekem és a kisebbik gyereknek van, férjemnek, nagylánynak nincs.
2021. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!