Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Ti miért nem...

Oltatlanok! Ti miért nem oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Milyen okokból?

2021. okt. 8. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Fél nap alatt átestem rajta, amúgy meg jó az immunrendszerem, nem célom tönkretenni kísérleti nanotech cuccokkal. Szeretnék egészséges gyereket a jövőben, szeretnék minimum 120 évig egészségesen élni. 29 vagyok, ezért a vakcina halálozási aránya sokkal magasabb, mint egy kis vírusé.
2021. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
mert olyan papírt akarnak oltás előtt aláírattatni velem, amely eredményeképpen az oltás összes lehetséges negatív hatásáért senki sem fogja vállalni a felelősséget, ezt a kockázatot pedig nem vállalom.
2021. okt. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert heti 1x megyek emberek közé. Munkám miatt egész nap itthon vagyok, nincs rá szükségem. Várok addig, amíg nem fog valós veszélyt jelenteni rám a vírus, ami nem hiszem, hogy mostanában lesz. Nem vagyok oltásellenes, de amíg nincs rá szükségem, nem kockáztatom az egészségem, még ha nagyon kicsi is arra az esélyt, hogy rosszul viselném.
2021. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a hisztéria, ugyanezt már eljátszották a H1N1-el is, az is egy oltári kamu volt, ez még nagyobb.
2022. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!