Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyire nem számít az emberek...

Ennyire nem számít az emberek egészsége? (koronavírus oltásról bővebben lent..)

Figyelt kérdés

"elsőként realizáltuk, hogy a vakcinák hatékonysága gyengül. Választanunk kellett, hogy vagy zárlat alá helyezzük Izraelt, és ezzel újabb sebeket ejtünk a gazdaságon és a társadalmon, vagy duplázzuk a tétet a vakcinákkal. Utóbbi mellett döntöttünk."


"Ez komoly kockázattal járt, mert akkor még a tudósoknak is csak sejtéseik voltak, milyen hatása lehet az emlékeztető dózisnak, de utólag kiderült, megérte vállalni a rizikót, amit most már a számok is alátámasztanak."


Tehát azzal vállalták a rizikót, hogy nem tudták teljesen biztosra hogy az embereknek nem lehet bajuk?

Egyáltalán miért kellett olyan ami rizikós az emberekre nézve? Nem az emberek az elsők?


Forrás:

[link]



2021. okt. 10. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

A mostani vakcinák 2023 januárjáig kísérleti fázisban vannak, innentől kezdve nincs miről beszélni. Aki beoltatja magát az egy kísérleti nyuszi és egy tesztalany. Az, hogy a későbbiekben, hosszabb távon ezeknek milyen hatásai lesznek az emberre nézve, az idővel fog kiderülni. Mivel ugye folyamatosan már most derülnek ki dolgok, hogy milyen mellékhatásai lehetnek bizonyos emberekre.


Az emberek egészségét bizonyos szervek nagyívben lesz.rják. Csak a pénz a mozgatórugó.

2021. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Látszik a szöveg értelmezésed nem vmi erős.

Nem azt állították, hogy az oltások miatt fognak többen meghalni, mint a covid miatt, hanem az oltások hatékonysága és a lezárás hátránya közti dilemmát nem ismerték. Azaz a 3. oltásra is szükség van, mert idővel gyengül az 1-2 oltások hatékonysága, ezzel megakadályozható a teljes lezárás.

Amúgy szintén izraeli kutatok szoktak kimutatásokat közzétenni a mellékhatásokról, ami nagyon csekély .

[link]

[link]

2021. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan hír 24-ről tájékozódsz egy fontos orvosi kérdésben? Szerinted ezek az oldalak tudományosan helytállóak?
2021. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Nem az emberek az elsők?"

1. Ennyire nem lehetsz naiv. SOHA nem az emberek az elsők. A beteg ember gazdasági teher, ezért jobb, ha egészséges, ennyi.

2. MINDEN oltásnak / gyógyszernek vannak mellékhatásai. NINCS 100% biztonság, sem 100% hatékonyság. Ami az emberek nagy többségének jó, az jónak számít, ezt össztársadalmi szinten nézik.


Ha megnézed a régebben forgalomból kivont gyógyszereket, többnyire az első 3 évben vonták ki őket a forgalomból. Igaz, most több ember kapta meg ezeket egyszerre, így egyes mellékhatásokra hamarabb fény derült, de igen, benne van a pakliban, hogy 3-5 év múlva kiderül, hogy valamelyik vakcinával valami nem stimmelt. (Más kérdés, hogy megértem, ez most nem az a helyzet, amikor 3 éveket lehet várni.) Szerintem ezért is jó, hogy sokféle vakcina van.


Én vállaltam a rizikót, és oltattam, de azt is megértem, aki inkább a megfertőződés rizikóját vállalja. Ezért nem tartom korrektnek a kötelező oltást és ezért mondom, hogy meg kell adni a lehetőséget az embereknek, hogy válasszanak, melyik oltást veszik fel (ha egyáltalán...). Mert van, akinek mindegy, van, aki vakon hisz a háziorvosának, van olyan is, aki meg veszi a fáradtságot és utánaolvas. Persze, mindent lehet olvasni, meg az ellenkezőjét is, de akkor is kialakul az embernek valamiféle véleménye, és az az alapján hozott döntésnek tudja vállalni az esetleges negatív következményeit.

2021. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutyát nem érdekli az emberek egészsége ébresztő!Csak oltass oltass és oltass ennyi

Már aki

2021. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es

Szerinted. Az USA-ban beadottak már nem. És ugye máshol is azzal oltanak.

2021. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!