Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felkeltsem mostohabátyàmat...

Felkeltsem mostohabátyàmat ilyenkor, mert halálfélelmem van tőle?

Figyelt kérdés

Egy szobában alszunk, ő a szoba másik végében van. (Bizonyos okok miatt alszunk egy szobában, ez csak átmeneti, van külön szobája) Éjjelente fel szoktam kelni arra, hogy járkál a szobában, pakolászik meg ilyenek. Volt mikor dübögött a lábával miközben felült az ágyra. Tehát alvajáró. Nagyon ijesztő arra kelni hogy random valaki mászkál hajnali 2kor van amikor még a földszintre is lemegy, majd visszalépcsőzik az emeletre. Ő ezekre egyáltalán nem emlékszik elmondása szerint. Ilyenkor keltsem fel vagy mit csináljak? Nagyon megijedek amikor ezeket csinálja.

Én 18f ő 20f



2021. okt. 10. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha egyébként nem agresszív, és jó viszonyban vagytok, miért félsz tőle?

Alvajáróként is ugyanolyan ember, mint ébren. Ha ébren nem bánt, akkor alva sem fog.

2021. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ebben semmi, ha járkál akkor járkál.
2021. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Ne keltsd fel, nem veszélyes sem rád, sem magára.

Tudom, tapasztaltam a saját bőrömön.

2021. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Engem megnyugtat ha valaki tesz vesz körülöttem , mindegy hány óra. Jobb mint egyedül.
2021. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Orvoshoz kell vinni. Szólj az anyjának/apjának is.
2021. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Álmában nem veszélyes rád. Inkább magára, ha leesik a lépcsőn vagy valami.
2021. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
6-os, nem fog leesni. Attól még, hogy másnap nem emlékszik rá, ilyen szinten tudatosan cselekszik az alvajáró.
2021. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Alvajárót csak akkor szabad felkelteni, hogyha ön és közveszélyes. A lépcsőn való mászkálás már ez s kategória. Nem ártana néhány óvintézkedés, nem gondolod, ahelyett, hogy rettegsz?
2021. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Keltsd fel, és beszélj a szüleitekkel, mert ez nem oké, és nem ártana egy kivizsgálás neki.
2021. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!