Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emlékeztető oltásnál ki lehet...

Emlékeztető oltásnál ki lehet választani, hogy mit kérek vagy mi történik a "jelentkezem" gomb után az EESZT oldalon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Külön kiválasztani nem lehet. Vannak olyan oltóhelyek, ahol feltüntetik mivel oltanak (tipikusan Pfizer), de a legtöbbnél nem. Olyan is volt, ahol azt írták, hogy "Pfizer preferált", tehát jó eséllyel azt kapod, de nem garantálják.

Hogy a helyszínen mennyire lehet válogatni? Ahol én jártam, ott tartották magukat az augusztus eleji ajánláshoz, így a korábbi Pfizerre nem adtak volna még egyet. Én meg nem akartam erőltetni. De választhattam, hogy a fennmaradó lehetőségek közül melyiket kérem. (Azt hiszem Janssen, Astazeneca és Sinopharm volt)

2021. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is a Janssen miatt oltatnék, mert a Sputnikkal nagyon megszívtam a külföldre utazást:/

2021. okt. 18. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!