Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Janssen oltóanyag mennyire...

A Janssen oltóanyag mennyire könnyen elérhető Magyarországon?

Figyelt kérdés

Van bármi platform, ahol meg lehet tudni, hogy hol érhető el?

Regisztráltam az oltásra, de semmi választ nem kaptam egyelőre. Fognak valamit reagálni így is úgy is, vagy lehet, hogy hiába várok?



2021. okt. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban néztem, Komárom-Esztergom, Fejér megyét és Budapestet. Mindhárom helyen volt sok időpont.
2021. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

1-es

Nem az időpont a kérdés, hanem a vakcina típusa.

2021. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Janssen vakcinára volt sok időpont, mivel az volt a kérdés. Gondolod a Pfizerrol számolok be a kérdezőnek?
2021. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
3.oltásnál nem lehet kiválasztani egyiket sem. Hányadikról van szó?
2021. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol nem lehet? Janssen csoportba tömegével vannak, akik 2 Szputnyik után kérnek Janssent. Pedig azt tényleg nem lehetne, mivel vektor vakcinák, de saját felelősség révén beadják azt is.
2021. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
A jelentkezési oldalon, értsd már meg. Tán olvasd el a kérdést is.
2021. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig kettőnk közül én válaszoltam a kérdésre, te csak hülyeségeket írsz.
2021. okt. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azt esetleg meg tudjátok mondani, hogy ezt hol és hogyan nézitek meg? Ez a regisztráció után látszik?

TAj szám nélkül regisztráltam, mert felkínált ilyen opciót, és már elég rég nincs meg a TAJ kártyám (külföldön élek). Viszont semmi visszajelzést nem kaptam eddig a rendszertől, és leellenőrizni se engedi a regisztrációmat TAJ szám nélkül (miközben ugye ők kínálták fel a TAJ nélküli regisztrációs lehetőséget). Fel kéne vegyem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha van olyan?

2021. okt. 17. 08:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3-4 nap volt a regisztrációtól, mire megtudtam nézni az időpontokat is, de emailt, vagy mást nem küldött, hogy "sikeres regisztráció", hanem próbálgattam és egyszer csak beengedett az időpontokhoz.

Taj nélkül nem tudom, hogy működik, szerintem hívd fel őket.

2021. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!