Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízlal az antidepresszáns?

Hízlal az antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki szed antidepresszánst hízott e tőlle, és ha igen akkor mennyit és melyik fajtátòl?

Én escitalopramot szedek, de még csak nem rég kezdtem el. Amúgy is hajlamos vagyok sajnos a hízásra ezért félek tőlle.



2021. okt. 20. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegyik, de vannak amik igen.
2021. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valaki lefogy tőle, valaki hízik. Ezt figyelni kell és íratni másikat, ha változik a tested.
2021. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl észreveszem hogy elkezdek hízni akkor csak azért leváltsák a gyògyszert egy másik fajtára?
2021. okt. 20. 18:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, menj vissza és mondd meg, hogy elkezdtél hízni amióta szeded, szóval vagy adjon másikat vagy abbahagyod.
2021. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én hiztam tőle 1,5 honap alatt

58kg- kezdtem és 63kg lettem.

De terhesség miatt le tettem a gyógyszert.

2021. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még nem híztam tőlle mert csak 2 hete szedem egyenlőre még a pozitív hatásra is várok...

Akkor valòban hízlal te melyiket szedted megkérdezhetem?

2021. okt. 20. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:

5#ös vagyok

Én a mizapin 15mg tablettát szedtem este kellett be venni.. Étvágy fokozo hatása van, ami egyébként nem is lett volna gond, mert amugy is olyan 60-62kg szerettem volna lenni 😅

És egyébként nekem pánikra tökéletes volt. Több gyogyszert szedtem /probáltam de nekem ez ami be vált.

Le tettem baba miatt.

2021. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nehéz volt letenned?
2021. okt. 20. 19:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Hirtelen kellett, mert rosszul voltam tőle, beteg inkább, gondolom a hormonok meg a gyogyszer ütötték egymást egész nap szédültem terhesség alatt is szedhettem volna de inkább nem vettem be.. Nem mondom hogy könnyű volt, jelentkeztek megvonásos tünetek,szédülés, fejfájás, este nem tudtam aludni,
2021. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt ki hagytam még, hogy ugye bár terhesség alatt csokken a vérnyomás, ez még jobban le huzta, a cukromat meg fel turbozta
2021. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!