Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedélyjavítóm hízlal sajnos...

Kedélyjavítóm hízlal sajnos feljött rám hét plussz kiló. Hogyan szabaduljak meg tőle? 24/F

Figyelt kérdés

Brintellix nevű gyógyszert szedek már több mint fél éve. A mostani gyógyszerem eddig jót tett a közérzetemnek, hangulatomnak nem szorongok naponta 10 órát is alszok ami azt gondolom egészséges. Nem idegeskedek mindenen.


Viszont zabálok nagyon-nagyon sokat. Ugye reggel beveszem a gyógyszert. Megpróbálom hogy délelőtt ne egyek semmit. De úgy fáj a hasam mintha kilyukadt volna ezen felül csorog a nyálam és folyamatosan köpnöm kell. Aztán nem bírom tovább eszek egy hamburgert meló előtt. Azzal elvagyok de otthon megint eszek, meg megint és így tovább. Nem is hogy sokat hanem folyamatosan kétóránként eszek valamit. Félműszakos vagyok a kevert szorongásos depresszióm végett és elég ennyit dolgoznom lebeszéltema főnökkel de mikor hazaérek nagy fáradtan egy óra fele akkor lefekszek aludni egy órát minden nap utána pedig kinyitom a hűtőt és megint eszek de akkor megállíthatatlanul. Utána meg nézem a tévét és a hasamat figyelem hogy megint kerek meg sajnálom hogy sokat ettem.


A másik hogy hétvégente nagy bulizásokba vagyok benne és bizony öt hat sör elfogy egy éjszaka az is hízlal mellette a napközbeni kaja is és sajnos rakódik rám a plussz kiló.


A kérdésem hogy mi a teendő? hogyan fogyjak? Pszichiáterem nem ért hozzá mert azt mondja mozogjak mondom ahhoz lusta vagyok erre kuncog. -.-


Várom a kedves válaszaitokat :)



2016. júl. 14. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

2 módja van

nem zabálsz

vagy sportolsz

2016. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A te eseted (is) fényesen bizonyítja, hogy nem a gyógyszertől lehet hízni, hanem a kajától, hiába hangoztatják sokan az ellenkezőjét.

Vedd be este, vagy napi több részletben. Kaja előtt igyál 3 deci vizet. Sportolj.

2016. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem a gyógyszertől hízik, hanem mert egy éhes disznó vagy.
2022. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!