Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus elleni oltás...

A koronavírus elleni oltás ellen vagy mellett vagy?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 00:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%

#9


Ja ez irónia, akkor egyetértek.

Ha nem, akkor olvasd el megegyszer mit irt.

2021. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%

#10


En is ugyan ezen a velemenyen vagyok. Csak sajnos az a baj, hogy amig a tudosok, szakertok szerint ilyen meg olyan atoltottsag kell, addig mindenki cumikazni fog. Az is aki már megtette amit meg tudott. Azzal nincsenek kisegitve hogy kartyaval vagy neg. teszt mutogatasaval mehetnek tomegrendezvenyre. Ez sokan letojjak magasrol. A boltba mindenki mehet, utazni lehet..pl ha maszkot vissza hozzak az is mindenki szamara kotelezo lesz, mert nem tudjak kiszurni ranezesre ki oltott ki nem.

Igen, ugyan ugy mindenki cumizni fog.

2021. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%
11es sztem 1értelmű h mi mellett vagyok.
2021. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
nem kell libsiség, csak tisztességes FIDESZ
2021. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Van baj 14-es a fejedben nem kevés🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Molettimado ***** válasza:
12%
10: milyen kényszerítés ember. Ezt ti gödény tamás pócs fanok nagyon bemagoltátok. Persze tudjuk tudjuk kamu vírus, van immunredszerem, szinész aki meghalt, oltás veszéyes(maszka kínai szara tobbi ok). Senki nem különböztet meg senkit, ezt nem is értem miért így fogjátok fel???? Maksz az a szemét kínai kormáűny aki miatt szarban vagyunk azokat kell megbüntetni.
2021. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Molettimado ***** válasza:
46%
1: te virológus vagy? ja nem csak gödény fan.
2021. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
24%
Libsi mindenki, aki nincs az oltás mellett. És elítélendő.
2021. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Miért pontozzák le azokat akik nem az oltás mellett állnak? Én személy szerint azért nem oltatom be magam mert 1. papirom van róla hogy allergiás lennék bármilyen mesterséges oltásra, 2. átestem a viruson és van védettségim bár lejárt már de átestem kisebb lázzal de tünetmentesen és szerintem nem is covid volt csak arra fogták rá, hanem sima lázas megfázás. Tehát átestem nem kerültem lélegeztetőgépre nem lett semmi bajom. Akkor kérdezem én hogy minek is oltsam magam ha egyszer már átestem rajta? És ha ez nem influenza hogy minden évben van és minden évben uyganúgy reagál a szervezet rá és stb. ha már egyszer átestem rajam akkor nem igen fogok mégegyszer, ha meg igen akkor is ugyanigy fog reagálni rá a szervezet hiszen már bennem van a védettség hogy egyszer már voltam covidos. Erről ennyit. Akkor mégis miért erőltetik? Erre kérnék egy logikus magyarázatot hogy mi az istenért erőltetik hogyha teljesen igy értelmetlen pláne aki átesett a viruson.
2021. okt. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok: Van nem egy orvos ismerősőm akiknek felemelték a fizut mondván hogy mondják azt hogy covid van meg ilyen súlyos meg olyan. Cserébe több fizetést is kapnak. Ugyanezek a celebek. Ők is rengeteg pénzt kapnak ha reklámozzák az oltást. Soha nem volt rá példa egyik korszakban sem a világtörténelemben hogy bármilyen virusnak ha már kész volt a vakcina hogy kötelezővé tették volna. Most viszont nagyon arra hajaznak és nem véletlenül. Óriási pénzeket kapnak érte az országok vezetői és ezért erőltetik az emberekre elsősorban. Az hogy mit okoznak a vakcinák és nem most hanem 10-20 év múlva az emberi szervezetre azért már nem a kormány lesz a felelős. Akkor már azt fogják mondani hogy mindenki saját felelősségre oltatta be magát. Emberek ébredjetek már fel, aki ezzel az egész oltási dologgal egyetért.
2021. okt. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!