Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus elleni oltás...

A koronavírus elleni oltás ellen vagy mellett vagy?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 00:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
42%
30-as: Ezen jót röhögtem. És tudod miért? ha ősszel erősödik ahogy minden más virus is, akkor tavaly miért csak az volt? Nem volt se influenza, se lázas megfázás, sem egyéb más betegedések. Valóban tájékozatlan vagy. Nem mutat szezonális különbségeket. Mivel ahogy emlitettem nem szeoznális virus ha valóban. És mivel nem szeoznális ugyanúgy fertőznie kell nyáron. A téli megbetegedések na azok szezonálisak. Nem olvasok beszámolókat nem nézek képeket mert az alapján nem lehet megállapitani. Tudod hogyan lehetne? Úgy hogy olyanok irnának akár ide akik átestek esen, nem volt alapbetegségük és lélegeztető gépen is voltak és alá is tudják ezt támasztani. Az hogy ismerő ismerőse elkapta és lélegeztetőgépre került ez kamu. Olyanok mondják el akik valóban átestek ezen. De nincs olyan ha van is akkor kis százalék ami megint csak felveti azt a kérdést hogy akkor mi értelme van annak hogy mindenki beoltassa magát. Miért nem elég hogyha csak az idősek oltatják be magukat? Rájuk minden virus veszélyes. Én mondom átestem rajtam viszonylag tünetmentesen köszönöm jól vagyok erős az immunrendszerem és nem fogom tönkretenni egy mesterségesen fejlesztett vakcinával. Ennyi.
2021. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
54%
És még egy kérdés. Hoygan különböztették meg és különböztetik meg a covidot a lázas náthás megbetegedéstől? Ugyanis ha valaki köhög tavaly ez volt egyből teszt lesz ha valaki dolgozik és pozitv lesz a teszt sok esetben. Nekem idén is februárban volt egy 2 napos megbetegedés a háziorvosom meg kiküldte a mentősöket hogy tesztet vegyenek és egyből covidot mondtak. Tehát minden évben ugyanazok a tüneteim voltak de idén covid volt. Az a gond hogy ésszerű magyarázatokat nem tudtok adni aki ezekben hisz. USA egyes részein már rég nem kell maszk és az oltás sem kötelező és boldogan élnek. Európa egyes országában ahogy nálunk is még mindig tart ez a sok hülyeség mert annyi vakcinákat megrendelta kormány és féltik veszteni hagyni a pénzt és ezért találnak ki mindent annak érdekében hogy teli legyen a zsebük. Ezért fizették le a celeb orvosokat, a celebeket, a médiaszemélyiségeket és mindenkit aki ezeket reklámozza.
2021. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
35%

Nehogy azt hidd, hogy olyan nagyokos vagy, és senkinek nem jutott eszébe ez a zseniális ötlet, mint neked. Azért nem volt tavaly influenza, ahogy azt a szakértők megállapították, mert nagyfokú védekezés volt pont az influenzajárvány idején: maszk, home office, fertőtlenítés.

Az azonos tünetek nem jelentenek azonos kórokozót. Rengeteg náthavírus van.

Egy jócsomó szakértő kifejezetten fidesz-ellenes és folyton a kormány intézkedéseit hiányolja. Hogy lennének már ők a kormány által lefizetve. Egyedül Merkely van, de annak semmi hitele.

Ne állítsd már nekem, hogy gyerekeiket, házastársaikat elvesztett gyászolók covidnak hazudják a szívinfarktust! Mi a fenének tennék!

Te valójában magad félsz a covidtól és önmegnyugtatásként használod ezt a teljesen megalapozatlan, mindenkit meghazudtoló tagadást. Pedig attól, hogy valaki tudomásul veszi, hogy van világjárvány (a világ majd' összes kormánya mind összeesküdött? Intézkedések akkor is voltak, amikor oltás még sehol!), még nem megy tönkre az élete. Csak betart bizonyos védekezést, de attól még ugyanúgy él.

2021. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!