Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. oltás esetén mi alapján...

3. oltás esetén mi alapján állapítják meg, hogy milyen oltóanyaggal oltanak be? Ami éppen aktuálisan az oltóponton fellelhető? Illetve a 3.oltáshoz is vinni kell azt a papírkát, amit az első és második oltás alkalmával is vinni kellett?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
4.-re kellene már menni
2021. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Beleegyező nyilatkozat kell a harmadikhoz is, igen.
2021. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb így megy:

Doki: Akkor volna ez az "A", jó lesz?

Te: De, én "B"-t akarok.

Doki: Adnék, de nincs. Van viszont "C", az majdnem ugyanaz.

Te: Jól van, had szóljon. Ha az első 2 oltásnál én dönthettem 0 infóval, akkor most miért nem lehet megadni előre?

Doki: Mert valakinek elgurult a gyógyszere az Aperitif Törzsnél és kitalálták ezt, amit úgysem tart be senki.

2021. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harmadik oltáshoz egy újfajta nyilatkozat kell. Ha nem viszel, adnak helyben is, de érdemes készülni, mert gyorsabban végzel.

Az "Aperitif Törzs" ajánlása, hogy harmadszorra más típusú oltást kell kapni, mint elsőre. Ha neked nem az kell, akkor meg csak szerencse és rámenősség kérdése, hogy mit kapsz végül.

2021. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!