Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van lehetősêg Bp-en valahol...

Van lehetősêg Bp-en valahol beutalóval az Sztk-án kívūl ingyenes ultrahang vizsgâlatot igénybe venni? Mivel az Sztk időpontját kêptelenség kivârni.

Figyelt kérdés
Vagy kedvező âron valahol?

#Ultrahang ingyenes
2021. okt. 27. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha valamiért sürgős az eredmény, akkor a beutaló orvos ráírja a beutalóra, hogy sürgős. Ha meg nem az, akkor várd ki az idődet. Csak azért mertem ezt leírni, mert nekem koponya CT-t csináltak azonnalra. Igaz, mentő vitt. Tehát van ilyen.
2021. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Haziorvos nem tud beutalni esetleg egy masik intezmenybe, ahol hamarabb van idopont? En peldaul valaszthattam, hogy hova akarok menni vizsgalatra, celzottan oda utalt be.

Egyebkent maganuton nyilvan fizetni kell erte, annyi van, hogy lehet talalsz olyan varost, ahol olcsobb valamivel az adott vizsgalat, mint Budapesten.Arlistat altalaban feltuntetik azert mindenhol. De oda meg utazni kell, nem biztos, hogy megeri.

2021. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsen. Budapesten csak SZTK-ba kapsz beutalót. Ha nem bírod kivárni, akkor menj magánba. Magán UH ajánláshoz pedig tudni kellene, hogy milyen UH-ról van szó és neked mit jelent a "kedvező ár"?
2021. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdező meggyógyult.
2021. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!