Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz, ha ilyen fiatalon egyedül...

Gáz, ha ilyen fiatalon egyedül telefonálok és megyek szájsebészhez?

Figyelt kérdés

16 éves leszek és van 2 problémás bölcsességfogam, amit ki kellene műteni minél hamarabb, mert elkezdett nőni, fáj és tönkre fogja tenni 2 év fogszabályozás eredményét is.

A fogorvos megadta egy szajsebesz telefonszámát és mondta, hogy hívja fel anyukám. Meg mindenkinek a szülei telefonáltak és vitték el őket ilyen helyre.

Nekem anyukám nagyon elfoglalt, sokat dolgozik és mindig kimegy a fejéből, hogy kérni kéne nekem időpontot. Én már legalább 5x emlékeztettem, de mindig ideges lett, hogy akkor telefonáljak én es intézzem el egyedül, ő nem ér rá mert torkig van a munkahelyi dolgokkal és fáradt.

Hogyan telefonáljak? Nagyon nem megy :( Hülyének néznek, ha odaállítok szülő nélkül?


2021. okt. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gáz? Nem 10 éves vagy már. Felhívod, elmondod, hogy mi a problémád és hogy ki ajánlotta, hogy őket hívd. Ők pedig majd elmondják, hogy mi a következő lépés.
2021. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívni nem gáz, legyép határozott és ennyi. Magára a húzasra viszont szülővel menj, pláne ha problémás a fog és nem bújt ki, vágni kell
2021. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz,már nem azér?

Mert még oké 10-13 évesen anyád kisér,de gyakorilatilag tinédszer vagy...

Nemtudom,én érzem szarul hogy lassan 18 évesen anyám akar mindenhová elkísérni :/

2021. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért érzem gáznak, mert más osztálytársamnak, barátomnak is a szülő intézte, nem egyedül és a fogorvos is mondta, hogy anya telefonáljon.
2021. okt. 28. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Változtasd el a hangod.
2021. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!