Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 70 év feletti időseknek nem...

A 70 év feletti időseknek nem szabadna már egyedül lakniuk úgy hallottam mert mindig elesnek a lakásukban és jajgatás hallatszik ki tőlük messzire meg fáj is nekik az állandó esés. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs így.
2021. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 71 leszek. Nőként tapétázok, linóleumot teszek le, hamarosan festeni fogok. Viszont életemben talán összesen 3-szor estem el. Az sem most volt.

Ja, egyedül élek.

2021. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez az Igazam van? Trollkodás sorozat új évada?
2021. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
87 éves vagyok, nem esek el és ellátom a háztartást- A szomszédasszoyom még a kertben is dolgozik, pedig elmúlt 70 éves.
2021. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szedsz ilyen hülyeséget? Dehogy esnek el mindig. Lehet, hogy néhányuknak a mozgáskoordinációja picit romlik és az izomzat gyengül, de ez még nem jelenti azt, hogy lépten-nyomon elesnek. Nekem nagypapám 82 évesen még a kertben kapált, a műhelyben barkácsolt, járkált szinte egész nap és mindössze egyszer esett el.
2021. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, és állandóan elesek a lakásomban.

Meg a kocsmában is.

Meg a kettő között útközben.

2021. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha van valaki, aki figyel rájuk, nem csak az elesés miatt. Viszont nem egy 70 feletti embert ismerek, aki egész nap jön-megy, kertészkedik, ellátja a háztartási teendőket, bevásárol, autót vezet gond nélkül. Még 80 felett is vannak, akik aktívak, nem szorulnak gondoskodásra, nagymamám is ilyen volt (89 évig élt). Úgyhogy ezt így nem lehet kijelenteni, hogy nem élhetnek egyedül, csak a koruk miatt. A szellemi és fizikai állapotukat kell figyelembe venni.
2021. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólagos épeszű emberek, hogyan találnak ki ilyen hülyeségeket??!
2021. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!