Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Kb 10 napig tartott, rossz közérzet, gyengeség, szédülés. Nehézlégzés, légszomj. Ahogy léptem, minden lépésnél éreztem a tüdőmet.

Több, mint egy hétig 10-11 órát aludtam éjjel, mégsem aludtam ki magam. Itthon dolgozom, így nem mentem orvoshoz, a munkámat nagy keservesen el tudtam látni, szinte állandó rosszullét mellett. Aztán tegnapelőtt már alig volt, tegnap szinte semmi, ma pedig jól vagyok, csak fáradtan. Barátnőm most mondta, hogy lehetett ám covid is. (Betette a bogarat ezzel a fülembe).

Na de se láz, semmi felső légúti nyavaja nem volt, csak amiket leírtam.

Tényleg lehetett covid? (Nő vagyok, 38 éves)



2021. okt. 29. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán lehetett. Persze lehetett más is, de a tünetek illenek rá.

Ráadásul szezonja van. Pont ma voltam a háziorvosomnál más miatt, szóba került ez is, azt mondta, az elmúlt héten 20 új betegénél lett pozitív a teszt, mind tünetes volt, azért lett tesztelve.

2021. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2021. okt. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!