Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akartok 3. oltást?

Akartok 3. oltást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

"Érdekes, azért senki nem "sír", ha minden éven influenza oltás kell egy több tízéve ismert vírushoz."

Az influenza oltásnál valahogy nem tapasztaltam olyat, hogy jogszabályba foglalták volna, hogy a munkáltató kötelezheti rá a munkavállalóját. Vagy hogy minden hülyeséget az influenza oltáshoz kötnének.

Minden évben tájékoztatnak, hogy aki akarja felveheti, az idősebb, krónikus beteg korosztálynak ajánlott, aztán kész. Abszolút korrekt. A covidnál nem ez van.

2021. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

11: Mert az influenzába azért nem halt bele 30ezer ember 2 év alatt, szerintem. Pont ezt nem veszik észre sokan, hogy ezt "cseppet" komolyabban kéne venni egy influenzánál. Én 40 és 70 közötti több ismerőst elvesztettem már, családban is volt, illetve 30 körüli haveroknál is (ők csak karanténban otthon lábadoznak enyhébb tünetekkel szerencsére)

Én sem elsősorban magam miatt oltatom magam, 1-2 nap lázzal lehet megúsznám. De van egy 70 feletti nagymamám és több idős rokonom, kösz inkább megteszek mindent értük.

2021. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Ez kicsit olyan, mintha elsőre nem működik a lifthívó, megnyomod mégegyszer, hátha rosszul nyomtad meg.

De ha már masodikra sem működött, akkor az okosabbja rájön, hogy ez így nem lesz jó, a butábbja meg ott áll még 5 percig és idegesen nyomkodja.

Na így még be lehet nyomkodni 15 oltast is, ugyanúgy nem fog használni, mint az első kettő.

2021. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
13: Ez inkább olyan, hogy csak 15 másodpercig van nyitva a liftajtó, meg kell nyomni a gombot újra. De sok ember ehelyett inkább töri lábát a lépcsőn ami be van szakadva középen.
2021. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
A NEM-et jelöltem, de egyetlen egyet sem kaptam, és nem is fogok!!!
2021. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 13# válaszolónak nagy pasit, szépen megfogalmaztad :D
2021. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha a 13-as maga is pasi??? Akkor nem kell neki a "nagy pasi", de azért szépen megfogalmaztad! :D
2021. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pacsit* :D
2021. nov. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!