Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség jelentkezhet...

Pánikbetegség jelentkezhet fejben?

Figyelt kérdés
Mármint sokaknál a pánikroham az nolyan mintha szívrohama lenne. A roham jelentkezhet fejben is?(pl agyi tájékon stb.) Ott is jelentkezhetnek az ilyen "beképzelések"?
2010. szept. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ott jelentkezik! Pozitiv gondolat és le van győzve!
2010. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne!Bárhol bármilyen fura tünetben jelentkezhet!Eleinte nekem is a fejemet környékezte.Például zsibbadt az arcom,vagy érzékeny voltam a zajokra,fura látászavaraim voltak,szédültem.Aztán áttelepedett a szívemre,ezután infarktusra és komoly szívritmuszavarra hasonló tünetek jelentkeztek.
2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyult pánikos vagyok. Igen, jelentkezhet.
2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak az ilyen fájdalomra gondoltam. Pl a koponya felső részénél (magyarul a fej hátsó és felső részénél) való kisebb fájdalom felvillanások (persze mindíg más helyen) melegség érzet a fejen stb.....szal így is jelentkezhet a pánikbetegség vagy ez ki van zárva?:S
2010. szept. 3. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lehet attól. Ennél még sokkal cifrábbak is lehetnek. nem írom meg, mert mikor én anno megtudtam, az is "kijött".
2010. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
N nagybetű
2010. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!