Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség és a depresszió...

Pánikbetegség és a depresszió között lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 04:54
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. egy nem kezelt pánikbetegség, pl. a tág terektől való félelem, könnyen okozhat olyan elszigeteltséget ami depressziót okozhat.hiszen bezárul a világ, csak a lakás marad.
2011. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán lehet összefüggés, igen
2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, sőt lehet a nem kezelt pánikbetegségből agrofóbia is, ami annyit jelent hogy kerülöd azokat a helyeket ahol rosszul vagy.! Én is pánikbeteg voltam, elég durván, nem mertem buszozni, rosszul voltam a tömegbe, étterembe nem birtam nyelni stb. de megfelelő kezeléssel elmúlik!
2011. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Milyen kezeléstől múlt el neked? Pszichológus? Nekem pont ezek a problémáim vannak. :'(
2011. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mayanda válasza:
Hidd el hogy nem lesz semmi baj, és ezt mondogasd is magadnak. Gondolkodj magadban őszintén, boncold fel az életed és tűzz ki valami célt. Nekem ez jött be. Orvos és gyógyszer hasztalan volt számomra. Persze teljesen nem múlt el, enyhült csak, de nyelni már tudok és nem is zárkóztam be. És ha újra előjön, tudom kezelni. Nem félek tőle. Sok sikert és kitartást.
2012. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!