Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki valaha is...

Van itt olyan, aki valaha is elájult valamilyen oltástól?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? Milyen betegség ellen kaptad azt a vakcinát? Hány éve történt? Hogyan gondolsz most erre vissza?

2021. nov. 5. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A görnyedt hát engem is érdekelne. Utólag visszanézve a képeket, 11 éves korom körül durván megváltozott a külsőm, ami azért fura, mert a legtöbb lány akkor virul ki, én viszont feltűnően szép kislányból egy év leforgása alatt 11 éves koromra hajlott hátú, sovány, beesett mellkasú tinedzserre váltam. Az osztalykepeken feltűnő a változás, a púpos hát. Utána csontsovány maradtam 35 éves koromig,a terhessegemig és a mellem nem nőtt meg addig egyáltalán. Már én is gondoltam arra, hogy talán a 11 év körüli oltás etelallergiat okozott nálam, amire sose derült fény. Én meg babakoromban nem kaphattam MMR oltást, de szerintem 11-12 év körül megkaptam.
2021. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11. Én egyszer beszéltem erről egy korábbi munkahelyemen egy kolléganőmnek, amikor még híre-hamva sem volt a koronavírusnak. Mondtam neki, lehet, hogy túl sok összeesküvés-elméletről szóló könyvet olvastam, de azt mondta, nincs kizárva, hogy az okozta. Nem vagyok olyan rosszhiszemű, hogy azt higgyem, szándékosan fertőznek meg embereket, de a mellékhatás nagyon is valószínű. Olvastam, hogy az ájulást az agy vérellátásának átmeneti romlása okozza. Az agy pedig azért is felelős, hogy milyen a járásod. Egyébként én is egy év leforgása alatt vettem észre a változást. A nagyiméknál megláttam az ablaküvegben a tükörképemet, a láttam, milyen hajlott a hátam. A járásom miatt pedig rengeteget csúfoltak. De tényleg láttam az árnyékomon meg videófelvételeken is, hogy borzalmas volt. Nekem nincs gyerekem, de mondom, hogy tavaly 39 fokos lázam, torokgyulladásom és kötőhártya-gyulladásom volt. Akkor elkezdett azon a helyen viszketni, és olyan fehér váladék formájában távozott, mint amilyen akkor jön ki, ha egy mitesszert kinyomsz. Egyébként az osztályunkból még ketten ájultak el akkor.
2021. nov. 6. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!