Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van olyan ismerőse aki...

Akinek van olyan ismerőse aki meghalt az oltástól (nem az oltás után bármi mástól), gond olyan ismerős van aki meg nem halt meg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 08:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Már megint elírtam.... Szóval,


Akinek van olyan ismerőse aki meghalt az oltástól (nem az oltás után bármi mástól), hány olyan ismerős van aki meg kapott oltást és nem halt meg?

2021. nov. 10. 08:12
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Csak olyan ismerősöm van, aki nem halt meg oltástól.
2021. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk sincs olyan, aki ettől halt volna meg. Egyébként akik meghaltak sem biztosan kifejezetten ettől haltak meg önmagában. Meg van 1-2 facebook csoport, ahol már egész nevetséges szinten hergelik magukat az emberek. Pl. 2 oltás után több, mint fél évvel kiütés jön ki rajtuk: az oltástól... Kicsit jobban hullik a haja 2.oltás után 4 hónappal? Bizonyítottan az oltástól... Kicsit fáradtabbak, lehangoltabbak? Tuti, hogy az oltástól... Na szóval érted, bármi bajuk van, az csakis az oltástól lehet szerintük.
2021. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ismerősöm, aki az oltás után meghalt volna, viszont sok oltott ismerősöm betegeskedik mióta megkapta az oltást. Van, aki kettő oltás után lett covidos.
2021. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem konkrétan ismerősöm, de ismerősömnek legközelebbi hozzátartozója.

Idős, krónikus betegséggel rendelkező volt, az első oltása után nem sokkal halt meg.


Ő az egyetlen akiről tudok, akiről konkrétan tudom hogy tényleg megtörtént, és nem ilyen műkörmösöm szomszédjának az unokatestvérének a valakije. Azon kívül mindenki más akit ismerek, és megkapta, köszöni szépen jól van.

2021. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4, és az Covidos lett 2 oltás után, mennyire volt súlyos?
2021. nov. 10. 08:31
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

#4

Ezt én is így veszem észre. Erős, fiatal férfi ismerőseim már harmadszorra betegek most ősszel, egyszerűen nem tudnak kigyógyulni belőle. Nekem egy hasmenéses vírus 2 hétig tartott! Soha életemben nem tartott nálam ez ilyen sokáig és más ismerősök is arra panaszkodnak, hogy sokkal tovább betegek, mint korábbi években voltak(van olyan, aki amúgy évek óta most először beteg). Szóval valami köze biztos lehet az oltáshoz, mert semmi másra nem tudok gondolni, ami ennyi embernél okozhatja ugyanazt a panaszt.

2021. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ezek furák.

Ez illúzió is lehet. Ha aznap valami mást csinál, ami ritka,akkor ahhoz kötné.

Családból 2 ember kapott harmadikat, egy se halt meg.

Meg ezek az előjött rákok...két ismerősöm is covid óta derült ki, hogy az, oltást se kapott addig..

2021. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Ismerősi körben SENKI se halt meg az oltás után vagy miatt.

Sőt, kéretlen mellékhatás is csak egy csajszinál volt, átmeneti menszesz gondok.


Sőt, kapaszkodjatok meg, a teljes ismerősi köröm csak ugyanannyira beteges, mint volt bármikor is ősszel.



Én például 1,5 hétig náthás voltam majd 3 hétig ENYHE köhögés maradt vissza. Sajnos nálam a 1,5 hetes náthák az alapok, már akkor, amikor kijön maga a nátha.

A náthára 1 hónappal 1 napig csavart az orrom majd 2,5 napig nem kaptam rajta levegőt rendesen.

Sajnos az is alap nálam, hogy ilyen gyakran kapom el, de cserében a zöme ennyi csak nálam.


Sőt, az összes őszre úgy emlékszem volt munkahelyeimről, hogy igen gyakran előfordult, hogy valaki egyszercsak NeoCitrant ivott tea helyett és párszor orrot fújt. Mivel bejártunk betegen mind (igen, ez vitatható, bár enyhe betegséggel miért ne, de bejártak lázasan is...), elkaptuk sokan és pár napra rá már egymásnak adogattuk a NeoCitránt, akinek épp volt.


Érdekes, nem csináltunk ügyet abból, ki hányszor beteg, nem táposoztunk le senkit, mindenki gyógyszert szedett a náthára és ezen senki se hüledezett...

2021. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9, és a kockázatokról és a mellékhatásokról mindenki elolvasta a betegtájékoztatót vagy megkérdezte kezelőorvosát gyógyszerészét.


És nem haltak bele.


Akárhányszor írok ebben az ügyben nem tudok elmenni az a hülyeség mellett hogy az oltásokkal népességcsökkentés folyik. Mintha nem lenne erre 5 millió egyéb módszer, amivel nem kellene embereket oltásra ösztönözni.

Amennyiben a világ fejesei népességcsökkentést kívánnának végrehajtani, azt pont úgy érnék el ha olyan vírust szabad e tanának a világra, amire NINCSEN a pórnép számára oltás, csak maguknak az elitnek.

...


Hát nem lenne sokkal egyszerűbb?

2021. nov. 10. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!