Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van olyan ismerőse aki...

Akinek van olyan ismerőse aki meghalt az oltástól (nem az oltás után bármi mástól), gond olyan ismerős van aki meg nem halt meg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 08:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
a népességcsökkentősök azt forgatják ki, és vették át, hogy oltással el lehetne érni szegény országban,hogy ne szüljenek tucat gyereket, hátha 2 akkor megéri 20 éves kort
2021. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Én is 2 pfizer után kaptam el ezt a deltát.

Viszont annak idején elkaptam a brit variánst is, az akkor full kiütött, fájt a hátam, úgy néztem ki mint akit agyonvertek, ja és több mint 3 napig egyfolytába magas lázam volt (csak a folyamatos lázcsillapítózás vitte le).

Most meg a deltán vagyok épp rajta. Viszont lázam egyáltalán nincs. Most annyi van hogy folyik az orrom, és köhögök, meg refluxom is van keményen, meg a fülemmel furán hallok - mert belül tele lehet már váladékkal. Viszont ennyi. Éreztem este hogy jönnek azok a hullámok (mint ami a simán) de mivel nincs lázam (gondolom) ezért nem fáj sehol, még az ízületeim se.

Összességbe tehát most úgy érzem jól jártam. Sőt ha tudtam volna hogy ennyire is ki tud ütni a vírus, akkor inkább beadattam volna a 3.-at is. Viszont így is megúsztam úgy hogy nem jöttek a kemény tünetek.

36/F

2021. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11. De még ez is hamis elképzelés, mert nem az oltás miatt nem fognak annyi gyereket kipotyogtatni magukból, hanem ha normális felvilágosítás lesz mindenhol és visszaszorítják a babonás / valláskárosult nézeteket, miszerint a nő feladata csak az, hogy kölyökpotyizzon.
2021. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

#6

Kérdező, nem tudom, hogy mennyire súlyos, mert már másfél hete nem dolgozik a kolléganőm. És igen, 2 oltás után lett covidos.

És ez nem újdonság, hogy oltás után lettek covidosak az emberek, ha megnézed a netes híreket, sok ilyenről olvashatsz.


Főnököm tavaly ilyenkor megkapta az influenza elleni oltást. Hamarosan kórházba került, lehet, hogy már akkor termelte a szervezete a covid vírus antitesteket, de így ezzel az oltással kiütötte. Vérrög alakult ki nála, életveszélyes állapotba került. Felépült. Azóta már biztos beoltotta magát. Ősz kezdete óta ez a mostani a 2. alkalom, hogy újra beteg. Egy hónapja az orra vére eredt el úgy, hogy kórházba is került. Felesége tavasszal vagy hogy volt covidos.

A főnököm pampog nekem, hogy oltassam be magam. Minek? Tavaly nyáron a strandon összeszedtem valami hányásos hasmenéses vírust, na ez volt az egyetlen betegségem 2018 novembere óta és azóta se voltam beteg. Előtte se volt rám jellemző a betegeskedés, szinte soha.

Ő meg állandóan beteg.

15-en dolgozunk együtt, abból 13 oltott. 3 oltott kivételével a többiek az elmúlt két hónap alatt már voltak betegek, ilyen felsőlégutival, de volt akinek más. Én meg oltatlanként teljesen egészséges vagyok.

2021. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14. Ha régen kapta az oltás a kolléganőd (6 hónapja) akkor nem csoda, ha lebetegítette a vírus durván. Azt mondják, 6 hónap után már nem hatnak az oltások.
2021. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
11, az azért vicces mert pont nem azokban az országokban van magas oltottság ahol tucatjával szülik a kölköket, szóval már alapjaiban hibás az "elmélet"
2021. nov. 10. 10:29
 17/23 anonim ***** válasza:

#15

Nem régen, talán 1-2, de a pontosat nem tudom, nem tartom ennyire számon.

2021. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amúgy fogamzásgátló oltás már régóta létezik, és valami olyan durva, hogy ha jól emlékszem, de most nem nézek utána, 3 évig menstruációja sem lesz a nőnek aki megkapja.
2021. nov. 10. 10:31
 19/23 anonim ***** válasza:
17.: 1-2 hónap? Az tényleg durva, ha úgy van. Egyébként ezt én is egyre többet hallom, hogy 2 oltás után is elkapta az illető a vírust, és kórházba került, és nem, nem csak Sinopharmosok. Az azonban bosszantó, hogy sokaknak már ez is "oltásellenesség" kategóriája.
2021. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Soha nem mondta senki, hogy az oltás scifi filmbe illő mágikus energiapajzsot hozna létre a beoltottak körül.


Arról volt szó, hogy HA ELKAPOD, AKKOR kevésbé betegít meg a vírus és NEM ARRÓL HOGY UTÁNA NEM LEHET ELKAPNI.



VILÁGOS VAGY ÚJRA LIRJAM?


Attól, hogy oltott vagy a vírus nem fordul meg az orrodban vagy a szádban. Ugyanúgy BEJUT, a teszt meg kimutatja, hogy pozitív vagy.

2021. nov. 10. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!