Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus antigén tesztet...

Koronavírus antigén tesztet hányszor lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye ha valakinek van antitest a szervezetében az kap védettségi igazolványt, nos nekem rengeteg antitestem van, már 2x csináltattam meg ezt a tesztet, viszont ugye az így kapott védettségi igazolvány néhány hónapig érvényes csak. Az ügyintéző hölgy a kormányhivatalban azt mondta, hogy csak 3x lehetséges így védettségihez jutni. Mennyire igaz ez? Tényleg így működik? Ha nekem van ellenanyagom mégis miért ne csinálgathatnám a teszteket addig ameddig van? Miért kellene beoltatnom magam ha van ellenanyagom? Tudja esetleg valaki, hogy van e valamilyen szabály erre vagy csak az ügyintéző hölgy tudta rosszul?

2021. nov. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Tesztet akárhányszor csináltathatsz, ha a magyar közigazgatás úgy dönt, hogy ebből neked maximum háromszor fogadja el a védettségihez, az az ő dolguk.


Oltasd be magad, beszari.

2021. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Oltasd be magad, az ilyenek miatt tart ott a járvány ahol most van.
2021. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Na várj, akkor most antigén vagy antitest tesztről beszélünk?
2021. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyha van a szervezetemben ellenanyag mégis miért oltatnám be magamat?
2021. nov. 13. 10:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Az antitest vizsgálatra gondoltam, ami azt mutatja meg van e ellenanyag a szervezetben.
2021. nov. 13. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az ügyintéző rosszul tudta, 4 havonta akárhányszor hosszabítgathatod, amíg pozitív az antitest vizsgálatod, én is így csinálom. Egyik kormányrendelet sem írja, hogy csak háromszor lehet hosszabítani. Arra viszont nagyon figyelj, hogy nem lehet rólad pozitív pcr, vagy bármilyen teszt, mert akinek van, az nem kap újabb kártyát antitest vizsgálattal. Az előttem lévőkre meg ne hallgass, csak bégetik a szépen betanult propagandát, de önállóan képtelenek gondolkodni. :)
2021. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

#6


[link]


"Az idén májusban készült, 78 ezer fős, reprezentatív kutatás azt mutatta, a nők esetében magasabb az oltakozási kedv, mint a férfiaknál. A megkérdezett nők 70,7 százaléka, a férfiak 66 százaléka válaszolt igennel – ismertette a professzor.


Nagy különbséget mértek a felsőfokú és az alapfokú végzettséggel rendelkező emberek között, a diplomások több mint 86 százaléka, míg a legfeljebb általános iskolát végzettek 55,5 százaléka nyilatkozta azt, hogy igényli az oltást.


Az oltási hajlandóság a megyei jogú városokban volt a legmagasabb, a megkérdezettek 77,7 százaléka igényelt volna oltást. Ebben az összehasonlításban Budapest a második helyen végzett háromnegyedes aránnyal, a kisebb városokban kétharmadnyian oltakoztak volna idén tavasszal. A községekben volt a legkisebb a lelkesedés, mindössze 62,5 százalék."


Ühüm, ha te mondod🙄

2021. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

#7


Erre én azzal válaszolnék, hogy a diploma nem jelenti automatikusan az ésszerű gondolkodást. Attól, hogy a legtöbb ember (tisztelet a kivételnek) megy a csordaszellem után, nem jelent semmit. Ráadásul én jövőre végzek alapszakon egy fővárosi egyetemen és eszem ágában sincs beoltatni magam. Egyébként meg egy ilyen statisztikában nem biztos, hogy teljesen igazat írnak benne, a koronavírus halottakhoz is beírják azt, akit elütött a vonat, de bármikor régebben covidos volt.


Tudom, hogy titeket oltottakat frusztrál, hogy vannak akik természetes védettséget szereztek, és mégse került mindenki kórházba, vagy nem szagoljuk azóta azt a bizonyos ibolyát alulról, de nem is tudtok arra válaszolni, minek oltassa be magát az, aki átesett és sokszor több antitestje van, azon kívül, hogy valami kormánnyal vagy médiával kapcsolatos szöveget mondtok.

2021. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Ne is oltass ha van ellenanyagod

Teljesen felesleges

Intézzed a kártyát ha kell és ha elég az ellenanyagod

2021. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!