Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van értelme fül-orr gégészhez...

Van értelme fül-orr gégészhez menni ezzel?

Figyelt kérdés
Összeraktak minket egy osztállyal tesin, mi is vagyunk 35-en, ők is minimum. Az, hogy 70 gyerek egyszerre fut és ütögeti a labdát a földhöz, közben 20 ordít, akit a 2 tanár próbál túlordítani, akkora zajjal jár hogy rosszul leszek tőle. Az előző óra felénél már szédültem és fájt a fejem. (Naponta járok futni, szóval nem az a bajom, hogy nem bírom a mozgást). Alapból is érzékeny vagyok a zajra, ha evőeszközöket mosok el és sokszor összeütődnek, vagy valaki akinek vékony hangja van elkezd mellettem kiabálni, ugyanígy rosszul leszek. De szerintem ezzel kiröhögne a háziorvos, hogy találjak ki jobb kifogást... Azért gondoltam a fül-orr gégészetre, hátha ott meg tudják vizsgálni hogy tényleg érzékeny a fülem, és adnának tesifelmentést.

2021. nov. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szakorvoshoz menjél a háziorvosod is oda küldene ha annyira akarnád. Erre felmentést nem fog adni az orvos mert bárhol érhet téged ilyen zaj ami zavarhat és rosszul létet okozhat ez nem indok a felmentésre. Viszont komoly gond is lehet vele később lehet kezelni kell ezzel.
2021. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alain Delon ***** válasza:
Használj füldugót.
2021. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!