Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiamnak,aki 32 éves,fel éve...

Fiamnak,aki 32 éves,fel éve kezdődött lábköröm problémái.Megműtötték nagy ujját,kivágták benőtt körmét,összevarták.Aztan mellette lévő körme gyulladt be,azt is megműtötték.Közben az előzőt újból megnyitották,mert kezdett pirosodni.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most a középső lábujja kezdi.Mi lehet ez?Valami fertőzés?30évig jól vágta a körmét?Kihez és hova fordulhatnánk,hogy ennek vége legyen?
2021. nov. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyógypedikűrös ki tudja úgy vágni, hogy nem kell kés alá feküdni vele. Hosszú távon nem oldja meg a helyzetet ez sem, de ez van.


Nekem 12-13 évesen kezdődött, évekig jártam a pedikűrösömhöz vele bizonyos időközönként. Aztán a pedikűrösöm elköltözött. Azóta ha benő kivágom magamnak. Lassan 30 felé közelítek én is. Nekem annó mondta a pedikűrös, hogy meg lehet műteni, de nem garantálja hogy nem tér vissza a dolog, a ti példátokat látva nem csak azért mondta hogy maradjak a kliense, hanem tényleg így van.

2021. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban laktok?
2021. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szekesfehervar
2021. nov. 16. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, akkor nem tudok orvost ajánlani. Nálunk van egy idős orvos, olyan, mint egy csodadoktor, minden félrekezelt bőrgyógyászati problémát megold, de sebész is. Sokan már csak akkor mennek hozzá, mikor nagy a baj. Mivel már nyugdíjas, csak magánrendelése van. De ez az ország másik széle.
2021. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!