Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemüvegesek,ti hogyan hordtok...

Szemüvegesek,ti hogyan hordtok napszemüveget?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon megtetszett egy Gucci (nem kamuban szeretném,ne támadjatok😃)

napszemüveg,meg szerintem jól is állna. Csak nem tudom hogyan hordjam szemüveg nélkül. Mert alig látok valamit,azt is tiszta homályosan, ha pedig szemüvegre húzom a napszemüveget az nagyon hülyén néz ki. Sok szettemhez menne, és nagyon szeretném,de nem tudom hogyan hordjam. Ti hogy oldjátok ezt meg?


2021. nov. 16. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dioptriás napszemüvegem van. :)


A tesóm meg kontaklencsével hordja.

2021. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak kontaktlencse vagy dioptriás napszemüveg a megoldás.
2021. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a napszemüveg,csak és kizárólag egy fajtára vonatkozik. Nem szeretnék dioprtiásat,nem lehet ezt kontaktlencse nélkül megoldani? Mert egy nyaralásnál amikor kedvem támad napszemüveget húzni,nem szeretnék időzni a kontaktlencse berakással,aztán kiszedéssel,mert szemüveg nélkül nem szeretem az arcom.
2021. nov. 16. 09:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha addig levenném a szemüveget,amíg a napszemüveget felveszem? Utána meg visszahúznám.
2021. nov. 16. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mit szeretnél mondani? Eddig arról volt szó, hogy nem látsz szemüveg nélkül...
2021. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát látok azért ,csak elég homályosan. Szerintem csak idegesítő lenne ha helyette a napszemcsi lenne,de lehet megszoknám. Azért ez a semmit nem látás a részemről túlzás volt. Csak az apró betűket nem látom. A többit igen,csak kicsit homályosabban mint más.
2021. nov. 16. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megkaptad a válaszokat, ebből lehet valasztani.
2021. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegy,akkor majd szemüveg nélkül fogom hordani,köszönöm a válaszokat :) további szép napot!
2021. nov. 16. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Fényre (UV) sötétedő lencse... télen nyáron jó.

Autóvezetésnél nem sötétedik be, mert egy sima ablaküveg is már annyira megszűri az UV -t hogy nem sötétedik be.


Van olyan szemüveg lehet amire lehet akasztani napszemüveglencsét, van amelyik felhajtós.


Kontakt lencsével én nem fogok bohóckodni.

Betenni, kivenni, begyullad, nem jó, elfogyott, becsúszott, akkor kivetetni...


Kinek mi.

2021. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel a nekem tetsző sportos fazonba nem lehet dioptriás lencsét tenni, idén vettem egy clip-on előtétet a normál szemüvegemre. Nem segít annyit, mint egy rendes napszemüveg, de legalább nem hunyorgok benne. Lehet kapni szemüvegre helyezhető napszemüveget is, eléggé ormótlan, de hát valamit valamiért. Nézz körül például itt: [link]
2021. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!