Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatlanként jelenleg ellátnak...

Oltatlanként jelenleg ellátnak vagy mi tévő legyek, ha orvoshoz mennék?

Figyelt kérdés

Talán lágyéksérvem van, talán nem. Nem tudom mi most a helyzet, kb 4 éve nem voltam orvosnál se meg semmi egészségügyi bajom nem volt, nem vagyok képben. Hall az ember mindenfélét, például mondták nekem, hogy oltatlanként még a fogorvos se lát el stb.

Szóval mi is a helyzet most? Háziorvoshoz ha elmegyek ad beutalót ahol ránéznek? Vagy ez olyan lenne, hogy kapok időpontot 2028-ra kb.? Csak magánúton lehet már ilyeneket intézni?

Kösz ha valaki felvilágosít. :)


2021. nov. 16. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most voltam belgyógyászaton (állami) háziorvosi beutalóval. Az ajtóban lázat mértek és megkérdezték, hogy voltam-e covidossal kapcsolatban, stb...Meg még azt, hogy be vagyok-e oltva, de az oltatlanokat is ugyanúgy beengedték és ellátták, szerintem csak a statisztika miatt kérdezték az oltást.
2021. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sima vizsgálatra el lehet menni oltatlanként. Elektív műtéthez kell 48 órán belüli negatív PCR teszt és aznapoi Ag gyorsteszt.

De úgy sem fognak most megműteni, mindenhol állnak le az elektív műtétek, mert nincs rá kapacitás.

2021. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem vészes a helyzetem, csak a sérv nem játék, meg akarom előzni a bajt.
2021. nov. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!