Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekaphatom a második dózis...

Bekaphatom a második dózis Pfizert,ha tüsszentek/folyik az orrom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kellene bekapnom a második dózist a Pfizerből,viszont napok óta tüsszentek ezáltal néha orrot is kell fújnom.Semmi más bajom nincs,se láz,se köhögés,se hidegrázás,izületi fájdalmak,semmi.Nem hiszem,hogy megfáztam volna,de attól még szeretnék biztosra menni,hogy így is bekaphatom-e.Kérlek,csak normális válaszokat adjatok a kérdésemre,nem szeretnék olyanokat olvasni,hogy “2 év múlva úgyis kinyúlsz tőle” stb. Az én döntésem volt,hogy beoltassam magam és vállalom a következményeket,ha egyáltalán lesz bármilyen is (amit erősen kétlek).A normális, lényegretörő válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2021. nov. 20. 12:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10.Szia.Ugyebár szombaton oltottak (tegnapelőtt),így tegnap (vasárnap) én is rosszul lettem.Miután hazaértem az oltóközpontból,még semmi bajom nem volt.Pár óra elteltével mikor lefeküdni készültem kezdett el fájni a karom.Kb 3-4 órát aludtam mert nekem is fájt mindenem és hőemelkedésem volt.Az egész vasárnapomat ágyban töltöttem,3 paracetamolt vettem be.Mikor a legelső dózist adták,ugyanez volt,csak rosszabb.Akkor (szerintem) a doki nagyon rossz helyen szúrta meg a karom a tűvel,mert másnapra annyira fájt hogy nem bírtam mozgatni.Szószerint mintha ledermedt volna.Plusz akkor sem aludtam szinte semmit éjszaka,hőemelkedés,fájdalmak stb.Viszont másnapra rendbe jöttem,karom még picit fájt,de mozgatni bírtam.Most keltem (hétfő) és sokkal jobban érzem magam,mint tegnap.Nincs láz,se hőemelkedés és átaludtam az egész éjszakát.Karom picit fáj,de ennyi. :) Szóval szerintem is teljesen normális,amúgy is figyelmeztetnek több helyen is,hogy lehetnek ilyen mellékhatásai az oltásoknak.
2021. nov. 22. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!