Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes vérnyomás csökkent...

Természetes vérnyomás csökkentőt esteleg próbált már valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Apukám teljesen gyógyszer ellenes, és neki szertnék valamit venni, mert szeirtem magas a vérnyomása, sokszor vörösebb a feje mint az átlagos, és nagyon aggaszt engem.
2021. nov. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A sport sokat segít, de ha nem is a sport, akkor a rendszeres mozgás. Egyen fokhagymát rendszeresen... Ne dohányozzon, igyon és egészségesen táplálkozzon... Igazából ezek amik a legjobbak. Nahmost ha ezek mellett is magas, akkor azon nem igazán tud változtatni.
2021. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Galagonya, de hogy őszinte legyek ha valakinek ténylegesen magas és nem emelkedett a vérnyomása ezek semmit nem érnek.
2021. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős apukád és milyen betegségei vannak? Sokszor elég az életmódváltás is ahhoz hogy javuljon a szervezet de nem minden esetben. Olykor szükséges a gyógyszeres kezelés ami általában elkíséri az embert élete végéig.
2021. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
60 éves nincsen semmilyen betegsége hála istennek, ccsak sokszor látom h vörösebb a az arca mint lenni kéne
2021. nov. 22. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Séta segítene biztosan de egy 60 éves embert nehéz már életmódváltásra ösztönözni főleg ha számára (arcpírt leszámítva) tünetmentes a magas vérnyomása
2021. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mozog sokat, dokgozik, kint van a szabadban egésznap halőr egy horgásztónál. Lehet csak én rágalom túl, csak nagyon gyógyszer ellenes
2021. nov. 22. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond ne aggódd túl 😉
2021. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!