Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most voltam covidos és hallota...

Most voltam covidos és hallotam sok emebrtől hogy covid után hullot a nőknek a haja ez igaz? Mert nekem nagyon el kezdett hullani szinte tincsekben szedem ki? Kinek mi a tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Ige nekem is hullik😪

Gyönyörű, dús hajam volt , most meg rendesen sirok amikor ránezék a fésűmre😥

2021. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hölgy ismerősöm van aki igazolt covidos volt, mind a 3nak hullik a haja elég erősen.

Rokonom ismerőse meg már nem tudja, hogy mit kezdjen magával. Alapból nem volt az a tipikus sűrű haja, viszont covid után az is elkezdett hullani, már próbált vele mindent kezdeni, de semmi nem hozott pozitív eredményt vagy legalább stagnálást. Már a haj beültetést fontolgatja, mert nagyon más mód nincs, huszon éves lányként meg azért mégse lehet kopasz vagy éppen parókás.

2021. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És mit teszel ellene?

Szedel valami vitamint vagy voltál vele dokihoz?

Nem tudom mit tegyek 🙁

2021. nov. 24. 22:39
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is 21 eves vagyok kicsit félek is hogy mi lessz meddig fog hullani na meg hogy meddig
2021. nov. 24. 22:40
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"Szedel valami vitamint vagy voltál vele dokihoz?"


*Szedsz* valami vitamint, vagy voltál vele *dokinál*?

2021. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hullott utána, de egy sima hajvitamin kúra helyrehozta. Nem ilyen hairbunny hülyeségeket szedtem, egyszerű, olcsó, főleg B-vitaminos, drogériás hajvitaminokat kb 3 hónapig.
2021. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom, férfi, átesett rajta és nagyon durván hullott neki is a haja, én is észrevettem, ki volt akadva. El kezdett szedni hajvitamint, ha jól emlékszem, biovannét (le van tojva hogy rózsaszín a doboza) és attól javult neki.
2021. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akiknek hullott, azoknak az egész fején látványos? Nekem főleg elől hullik (bar alapból ritkult, de elől latvanyosabban) En egy éve voltam covidos. Azóta sem nőtt vissza elől. Én nem szedtem külön vitamint csak multivitamint, de akkor fogok ha ez segített másnak.
2021. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindehol de jobban elől , valaki akinek elmúlott tudna nekünk tanácsot adni?
2021. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a fodrászom mondta ő is hogy sokan panaszkodnak, de a CINK tabletta a legjobb rá.

Ugy is jo ha másfalyta vitaminokat szed az ember és benne van a cink de ha csak magában van szedve a cink sokkal de sokkal hatásosabb.

Én kifogom probalni hogy hátha

De remélem segíteni fog

2021. nov. 26. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!