Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer vakcina hosszútávú...

Pfizer vakcina hosszútávú mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Sokan állítják, habár nem tudom mire, mondják, hogy lebénultok, meghaltok a mellékhatásokban. De egyáltalán a pfizernek lehetnek hosszabb távú mellékhatása, úgy hogy megvan az oltás, egykis oltási reakció, azt évekeg semmi, aztán jön egy mellékhatás? Van ilyen, példában? Ha lehet támasztjátok alá valamilyen forrással.
2021. nov. 30. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éve oltanak vele, hogy lenne már forrás róla?
2021. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk ezzel oltott rajtam és egy kollégámon kívül mindenki. Azóta többeknek extra magas a vérnyomásuk és el kellett kezdeni vérnyomáscsökkentőt szedni. 3 kolléganőnek stroke-ja lett. Ami még gyakori, az az ízületi gyulladás, az is többeknél van. Ezek pár hónap, max 1 év után alakultak ki.

Ami durva, hogy nem azt mondják, hogy az oltástól van, hanem hogy post-covid. Vagy hogy tudják, hogy az oltástól van, de akkor is kérik a harmadikat, mert rettegnek a covidtól.

2021. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt a fő kérdésem inkább az, hogy lehet-e az oltás után évekkel mellélhatás, úgy hogy közben semmi sincs. És itt nem mindenképp a covidot nézzük hanem úgy minden vakcinát.
2021. nov. 30. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tudom, a hepatitis oltás után pl évek múlva is jelentkezhet májprobléma. Vagy pl olvastam valahol, hogy aki sok oltást kap, sok nem kötelezőt is bevállal, annak nagyobb az esélye az alcheimerre.
2021. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem egészséges. Az, hogy kinél mi, emberfüggő. Nem feltétlenül kell oltás és vírus mellékhatások közül választani. Lehet védekezni is.
2021. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly magas volt a vérnyomásom, még év elején is. Kaptam 2 pfizert, a vérnyomásom nem lett magasabb, sőt lejjebb is ment a normál értékre. Nem tudom milyen összefüggés van a két dolog közt, szerintem semmi. Lehet ezer más oka is. Ha már az ember kattog rajt, az már alapból megemeli.
2021. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én eü dolgozó vagyok, tavaly januárban kaptam meg a Pfizert. Nem lettem Covidos, és semmiféle mellékhatásom nincsen lassan 1 év óta, pedig azóta még 2 Pfizert kaptam, a legutolsót augusztusban.
2021. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

"a hepatitis oltás után pl évek múlva is jelentkezhet májprobléma"


Természetesen jelentkezhet hepatitis oltás után májprobléma, leggyakrabban akkor, ha valaki alkoholista. "AZ ELLEN NEM VÉD..." :)


Egyébként ha mondjuk 2 vagy 5 évvel jelentkezik egy oltás után egy probléma akkor honnan tudják biztosan, hogy az adott oltás miatt lett az a probléma? Ezer és egy káros hatás érhette a 2 év alatt az illetőt, amitől kialakulhatott egy probléma. Ez az egész kamu a javából.

2021. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anémiám lett tőle most havonta megyek vértrafóra

A karikót feljelentem

2022. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!