Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva testszag elleni megoldás...

Durva testszag elleni megoldás nőknek?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta küzdök kellemetlen testszaggal, főleg hónalj tájékán. A drogériákban kapható sprés/görgős márkák többségén már végigmentem. Volt, ami rövid ideig mintha hatott volna, de teljes vagy hosszabb ideig tartó szagtalanságot egyik sem ért el.

Pár hónapja kipróbáltam az Uriage család golyós deoját, vele már jobb eredményt értem el, de jelenleg, ha használom szinte még kellemetlenebb szagokat érzek magamon.


Esetleg, akinek hasonló problémája volt, talált valamilyen hatékony megoldást?



2021. dec. 1. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Kristály? Pl pirok
2021. dec. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem bevált:

[link]

2021. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szappannal mosakodj. Attól sokkal tisztább leszel és sokkal tovább szagtalan. A Nesti Dante-nak vannak nagyon jó szappanjai. Próbáld ki a fekete szappant, szerintem beválik! Nekem időközönként előjön ez a probléma, ahogy jön úgy megy, hormon lehet és stressz.

Még az jutott eszembe a szappan mellé próbálj ki férfi golyós dezodort. Adidasnak van ilyen 72 órás deója, nem igazán van markáns illatuk, és nem is erős. A fiúk erősebben izzadnak, lehet ez a cucc is erősebb.

2021. dec. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3...mitől lenne jobb a szappan? Csak jobban szárít
2021. dec. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szárít jobban, sőt, a tusikhoz képest szinte semennyire. A tusfürdőktől a hátam viszketett mint egy lónak vagy egy kutyának és pár óra múlva már sokszor kezdtem érezni, hogy büdi vagyok. Azt hittem ez a normális, évekig megszóltam a háta mögött egy ismerőst aki szappannal fürdött. Aztán nálam landolt egy házi készítésű szappan, sajnáltam kidobni. Kipróbáltam és soha többet tusfürdő! Le tudom venni a cipőm bárhol még egy nap után is, pedig gyerekkorom óta kísértett ez. A tisztaság foka és tartóssága egy másik dimenzió. Próbálj ki pár félét. Van azért 1-2 ami ugyanolyan eredményt ad mint a tusfürdő anno, azokat kidobom, sajátmárkásakkal szokott inkább előfordulni. a Nesti ár/értékben remek választás, abból egyik féle sem okozott csalódást.
2021. dec. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először is vizsgáld felül az étkezésedet, némely kajáktól kifejezetten büdös az ember izzadtsága és a bőre.
2021. dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a babaszappant, magyon jó, azt használom én is.


Férfi létemre,


Próbáltamén is mindent

2021. dec. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyelőre babaszappant és solutio antisudoricát vettem.

2021. dec. 1. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jó, biztos jó lessz
2021. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok így ezzel, hogy az Uriage-tól csak büdösebb lettem. Mint a tehénsz.... Én szerves cinket szedek napi egyet és solutio.
2021. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!