Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt evészavarosok! Hogy...

Volt evészavarosok! Hogy gyógyítottátok meg a kapcsolatotokat az étellel? Intuitív étkezés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek attól, hogy meghízok. Emiatt csak a megszokott ételeimet eszem. A sok sport, meg a hosszú diéta miatt már hetente minimum egyszer falásroham tör rám. A barátaimtól elszigetelődök, mert nem megyek sehova velük, hisz se erőm nincs rá, se nem akarok magyarászkodni miért nem eszek ebből, meg abból. Belefáradtam ebbe az egészbe, a testem kihasználásába, meg folyamatosan az ételen való kattogásba. Csak boldog szeretnék lenni, és normálisan enni. Nektek mi segített kijönni belőle? Hogyan kezdjek hozzá?

2021. dec. 2. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj beutalót dietetikushoz és pszichológushoz!
2021. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dietetikusoknál voltam már. Aazzal nincs baj, tudom hogyan kellene egészségesen táplálkozni, csak nem tudom betartani. Illetve ha betartom akkor azt görcsösen teszem
2021. dec. 2. 13:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok, aki egy relaxációs technikát tanít nekem jelenleg
2021. dec. 2. 13:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak szakemberrel lehet kezelni. Részben emiatt járok pszichoterápiára. "Sima" pszichológus ezzel nem foglalkozhat, csak klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta.
2021. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szeretnél még beszélgetni róla?
2021. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen még sajnos aktuális nálam a téma
2021. dec. 5. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Össze tudnálak hozni az unokámmal, 16 éves. Két hónapig volt kórházban.
2021. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nem komolyan gondolod te ezt. Én tényleg segíteni akartam neked.
2021. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm és hálás vagyok asegítő szándékért. Úgy gondolom nekem tényleg csak egy szakember tud segíteni, meg az ha lelkileg jobban leszek. Sokmindeneb kell változtatnom az életemmel kapcsolatban, és ne mindig egyenes az út a gyógyuláshoz, néhavisszaesek, de úgy érzem valamennyit azért javulok:)

Meg akarok gyógyulni, és ezért tenni is fogok

2021. dec. 9. 12:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy jó szakembert kell találni, és szüleiddel legyetek körültekintőek! Klinikai pszichológusra szükség van!

Ez egy csapatmunka!

Kívánom, mielőbb gyógyulj meg!

Örülnék, ha írnál majd!

2021. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!