Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért halnak meg a 3. oltás...

Miért halnak meg a 3. oltás után is az emberek a Covidtól?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt például Wlassics Katalin mentőorvosról olvashattunk szinte minden hírportálon. Volt ahol meg is erősítették, hogy oltott volt, sőt a 3-at is megkapta már. Akkor ilyen "fiatalon" hogy tudott belehalni? Én úgy tudtam, hogy a legrosszabb esetben is csak közepesen komoly tüneteket tapasztal egy oltott fertőzött. Pár hete még ezt lehetett olvasni. Ki is emelték, hogy lélegeztetőgépre soha senki nem került az oltások után. Ez vajon akkor úgy értették, hogy azért nem kerül, mert megtagadják tőlük? Mert nagyon úgy néz ki, hogy az oltottaknak is szüksége van rá.

2021. dec. 2. 16:44
 1/4 Girlll3 ***** válasza:
49%
Mindenki szervezete másképp reagál a cividra és az oltásra. Igazából én se értem, hogy oltás után hogy halhatnak meg...
2021. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
A 3 oltás már annyira tönkretette az immunrendszerének a természetes védelmi mechanizmusát, hogy már nem volt képes megbirkózni a Coviddal.
2021. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mentőorvos, aki gyakorlatilag naponta találkozhat covidos betegekkel, nem egy fűtött kórházban dolgozott, hanem az utcán. Munkája a Covid szezonon kívül is minden, csak nem stresszmentes és már 35 éve végzi (tehát annyira azért nem "fiatal").

Nem tudom miért halt meg, de azért ez nem annyira kirívó eset, hogy emiatt el kelljen feledni, hogy egyébként oltatlanként még mindig rosszabbak az esélyeid.

2021. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, az oltás fanatikusok mindenre találnak magyarázatot 🙄:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__114..

2021. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!