Azi Sandoz biztonsággal szedhető? Lehet valami bajom tőle?




válasza:Antibiotikum. Ha nem vagy allergiás rá, nem okoz gondot.
Fontos azonban, hogy rendszeresen és maradéktalanul be kell szedni a felírt mennyiséget, ha ez nem történik meg később könnyedén felülfertőződhetsz.
Célszerű mellé probiotikumot szedni, így elkerülhetőek a kellemetlen mellékhatások, mint pl. a hasmenés.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Ezt valojában hogyan kell értelmezni? Ui: normális válaszokat! :)
Már a 2.tablettat vettem be és semmi hatása szinte... Csak az orrom kezd kidugulni de a torkom fáj...
Egy sima náthám van arra írták fel, betegtájékoztatóra nincs ráírva hogy lehet vagy sem
Meg kell várni még kiürül a Rivotril?(0.25,0.5).Egy nap egy darab.
Torokfajasra kaptam az 500Mgos gyogyszert, nem mult a kohogesem, torokfajasom, kaptam meg egy dobozzal.Meg van belole egy szem, amit holnap kell este bevennem, de holnap eskuvore vagyok hivatalos.Egy jo eskuvon meg ki nem koccint? Nem vagyok az a lereszegedos tipus, de...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




