Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azi Sandoz biztonsággal...

Azi Sandoz biztonsággal szedhető? Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Antibiotikum. Ha nem vagy allergiás rá, nem okoz gondot.


Fontos azonban, hogy rendszeresen és maradéktalanul be kell szedni a felírt mennyiséget, ha ez nem történik meg később könnyedén felülfertőződhetsz.


Célszerű mellé probiotikumot szedni, így elkerülhetőek a kellemetlen mellékhatások, mint pl. a hasmenés.

2021. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos a hasmenés máris jelentkezett az első adag után.
2021. dec. 3. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két hete szedtem ugyanilyen gyógyszert, szintén az első adagtól hasmenésem lett, de a probiotikum szedésével hamar elmúlt. Semmi más rosszat nem tapasztaltam!
2021. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak ennyi, ami rossz. Három szemeset kaptam, most hozattam a férjemmel Normaflort..általában az jó szokott lenni.
2021. dec. 3. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt szedtem csak egyet szedtem a háromból és egy hónapja tart a puffadás
2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Azi Sandoz 500mg (3db) valoban nyújtott hatású?

Ezt valojában hogyan kell értelmezni? Ui: normális válaszokat! :)

Milyen gyógyszer az Azi Sandoz 250mg? Nektek mennyi idő után hatott​? Hány darab tabletta bevétele után?

Már a 2.tablettat vettem be és semmi hatása szinte... Csak az orrom kezd kidugulni de a torkom fáj...

Azi Sandoz 250 mg-os antibiotikumra lehet alkoholt inni?

Egy sima náthám van arra írták fel, betegtájékoztatóra nincs ráírva hogy lehet vagy sem

Rivotrilt lehet együtt szedni Azi Sandoz gyógyszerrel?

Meg kell várni még kiürül a Rivotril?(0.25,0.5).Egy nap egy darab.

Azi Sandoz gyogyszerre lehet inni?

Torokfajasra kaptam az 500Mgos gyogyszert, nem mult a kohogesem, torokfajasom, kaptam meg egy dobozzal.Meg van belole egy szem, amit holnap kell este bevennem, de holnap eskuvore vagyok hivatalos.Egy jo eskuvon meg ki nem koccint? Nem vagyok az a lereszegedos tipus, de...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!