Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. Oltás után lett oltási...

3. Oltás után lett oltási reakciód?

Figyelt kérdés
2 mRNS-vakcinát kaptam és harmadiknak is azt szeretném felvenni. Ma beadatnám, de hétfőn kellene mennem dolgozni. Tudom, hogy ez mindenkinél más, de mégis érdekelne mások tapasztalata. Köszi.

2021. dec. 4. 08:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Köszönjük szépen a munkádat, további sok sikert neked. ❤️
2021. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez csak természetes.

Köszönöm szépen a jókívánságot és a válaszokat is!

2021. dec. 4. 15:33
 13/17 yoshimitcu ***** válasza:
0%
Majd a 66 oltás után is ilyen vigan fogod oltatni magad? Mert soha nem lesz vége azt tudod?
2021. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen. Ilyen vígan. Valakinek majd a 66. oltas idején is ki kell cserélni láttad 'okos oltatlan' alatt a szaros pelenkát. Szóval igen, ha kell a 66.oltast is beadatom, boldogan, élve.
2021. dec. 7. 18:49
 15/17 yoshimitcu ***** válasza:
0%
akkor idióta vagy megis érdemled.
2021. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap kaptam harmadik oltást, 2 Astra után Modernát. Éjszaka belázasodtam, és fáj az oltás helye, mint egy intenzív súlyzós edzés után bemelegítés nélkül, illetve van egy kis émelygésem, egyébként ezek normálisak az oltás tájékoztatója szerint, szóval semmi rendkívüli. Majd elmúlik, az első két oltás után is pár nap rápihenés kellett, csak akkor pénteki napokon kaptam oltást és hétvége jött utána.

A szüleim is Modernát kaptak harmadiknak, egyikük Astra után, másikuk Sputnyik után, nekik enyhébb tüneteik voltak, bár ők már nem dolgoznak, nyugdíjasok mindketten, több lehetőségük van pihenni.

2021. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Én tnap reggel kaptam meg a harmadik Pfizert. Egész nap pörögtem, főztem, takarítottam, jól voltam. Estére brutálisan rosszul lettem, láz, hidegrázás, fejfájás. Most reggel se vagyok százas. :’(

Talán estére jobban leszek.

2021. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!