Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kotons elleni oltás után...

Kotons elleni oltás után mennyivel kell kijönni az oltási reakcióknak?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva szoktak ha van valami pl. láz?
2021. nov. 27. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Korona*
2021. nov. 27. 11:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem aznap estére jött ki, fáradt voltam, úgyhogy megvacsoráztam (még azt is elárulom, hogy vacsora után megittam egy pohárka bort), éreztem, hogy emelkedik a testhőm (lázam lett), relatíve magamhoz képest nagyon korán -8-1/2 9 tájban lefeküdtem(máskor ilyen 1/2 11-11 - azaz 22:30-23:00 - körül szoktam), és hajnali 2 és 3 között, amikor mindig fel szoktam ébredni pisilni, akkor már kutya bajom volt. Visszafeküdtem, olyan max. 10 percen belül el is aludtam, és reggel 7-1/2 8-ig aludtam.


Azt hozzá kell tennem, hogy én home office-ban dolgozom otthonról, és a munkám 99%-ban nagyon kampányszerű, van, mikor hetekig nem dolgozom semmit, vagy majdnem semmit, és van, mikor két hétig szinte csak az alvás miatt "szakítom meg" a munkát. Most épp a hetekig nem dolgozom semmit, vagy majdnem semmit fázis van.

2021. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelre már különösebben semmi bajom nem volt. Nekem már a 3. is ezzel megvan.

Negyediket pedig egyelőre nem tervezek, akkor sem, ha felszólítanak. Max jövő ilyenkor majd méretek egy ellenanyagszintet, meg jövő év elején szerintem - ha nem omlik össze teljesen az eü - akkor úgyis elküld a dokim majd gondolom teljes laborra, és ha már labor, akkor semeddig nem tart, azt majd én pluszba kifizetem (ha muszáj), és jelzem a laborosnak, hogy az ominózus korona-ellenanyag szintemet is mérje be és tegye rá a papírra, aztán ha elenyésző lesz, akkor úgyis szúratom a negyediket, amint lehet, csak ne legyek korlátozva!

2021. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is aznap du volt fáradtság érzetem, aludtam 3 órát, utána nem volt semmi bajom. 1-2 nap alatt kiürül belőled, így a reakcióknak is max addig kellene jelentkeznie.
2021. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vállfájás volt csak, illetve a 3. után, ami Pfizer, a nyirokcsomóim is fájtak pár napig.
2021. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!