Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlott intim...

Miért nem ajánlott intim szőrtelenítő krémmel szőrteleníteni a herezacskót? Komoly betegséget okozhat?

Figyelt kérdés
Kérem, olyan válaszoljon, aki ért a témához.

2021. dec. 8. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de abban teljesen biztos vagyok, hogy nem fog komoly betegséget okozni. Mit okozna? Szívinfarktust? Tüdőrákot?
2021. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegséget? Dehogy! Csak ott nagyon vékony, érzékeny bőr van. A férjem is elkövette ezt a hibát, hogy nem olvasta el előtte a használati utasítást. Lényegében égési sérülései lettek, évek teltek el, de még mindig piros ott a bőre...
2021. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt, mert ott ugye érzékenyebb a bőr. A krém meg hajlamos arra, hogy kissé éget, ha nem megfelelően használod.

Van külön intim területre való is. Én csináltam már normállal is, nálam nem sokat számított, csak kicsit volt egy égető érzés. De elég nagy a fájdalom tűrő képességem, intim borotválás után szoktam szesszel is kezelni a területet, azt se veszem fel különösebben.

Ha gondolod próbáld ki, majd látod milyen.

2021. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szétmarja a zacsi bőrét.
2021. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet használni, de vigyázni kell meddig hagyod rajta

én az opilca-t használom, és csak 6 percig, utána nagyját leszedem papírzsepivel, és be a kádba, ott meg kijönnek némi rásegítssel azok a szőrszálak, amik még ragaszkodóak (nem fáj, de azért macerás)

utáa még bekenem neogranormonnal is éjszakára.


lehet, hogy kicsit tovább is rajta hagyhatnám, de nekem ez vált be, és a bőröm is elég érzékeny, így is kivörösödik. (igaz az a borotválástól is)


egyszer volt, hogy az akkori csajom rávett, hogy hagyjam rajta sokkal tovább, mert az úgy jó, rajta is volt vagy negyed órát, hát aznap már nem mentem sehová, és csak széttárt lábbal tudtam meglenni, aludni.


szóval vigyázi kell, és ki kell tapasztalni mennyi idő az optimális.

cserében nem szúr amikor nő vissza és nem pattogzik ki.

2021. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek azt felpolírozni? Nem 5 éves kisfiúk vagyunk.
2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#6 majd ha egyszer nyalogatják a golyóidat, rájössz
2021. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen krémet kipróbálni sem mernék rajta.

Inkább borotválom, úgy is teljesen sima tud lenni.

2021. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!