Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fejlettebbek ma a fiatalok?

Miért fejlettebbek ma a fiatalok?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, és azt veszem észre magamon, és mindenkin is, hogy mintha kifejlődöttebbek lennénk, mintha 100 évvel ezelőtt éltünk volna. A lányok olyan gyönyörűek, szép arc, nőies vonalak, mi fiúk meg mintha jobbképűbbek, magasabbak, és izmosabbak, formásabbak lennénk, meg a lábunk is arányos a testünkkel, nekem pl vastag lábam van, van egy kis csípőm, és fenekem is. Régi képeken, olyan mintha nem lettünk volna így kifejlődve. Mi lehet ennek az oka? Talán a jólét, a mindennel dúsított élelmiszerek? Várom a válaszokat

F/20 83kg,187cm.



2021. dec. 13. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Lányként követem, kíváncsi vagyok.
2021. dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg hormonnal tömött állatok az élelmiszeriparban aminek a húsát megesszük. Ezért van az is hogy sok lány már 11 évesen nőies.
2021. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Fejlettebbek?Testileg lehet,de agyilag és felfogásilag nem,pedig ez sokkal fontosabb,mint az hogy hogyan néz ki valaki külsőre.
2021. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Több fehérjét fogyasztunk. Régebben pont ezért alacsonyabbak is voltak az emberek, ha megnézel régebbi feljegyzéseket. Illetve a bevitt tápanyagok, energia nagyobb részét tudjuk növekedésre fordítani mivel nem kell már a testünknek folyamatosan küzdenie a fertőzések ellen. Szóval igen. Röviden és tömören a jólét, egészség, civilizáció.
2021. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ennek én nem örülnék. Így hamarabb is öregszetek majd. Legalábbis nekem 29 évesen ez a megfigyelésem. Minél több a vakolat illetve minél hamarabb "kifejlődik" valaki, értsd: 17 évesen már 25-nek kinéz, utána 30 évesen már sajnos elhasználódott fejük lesz, aki hormonokkal tömi magát elhízott stb. Sokan ráadásul az a sz.r hormonális fogamzásgátlóktól lesznek "nőiesek", később meg szenvednek a szövődményektől, mellékhatásoktól és akkor még nem az elhízás a legrosszabb.
2021. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Fejlettebbek?


Dagadtabbak!


30 éve még ritkaságnak számított, ha egy tizenéves el volt hízva. Manapság? Nézz körül!

2021. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak nagyobb hangsúlyt kapott a divat. Ez olyan, mint mikor alsóban még nem nagyon foglalkoztunk a hajunkkal, ma már szinte mindenkinek egy adott stílusú haja van, mert idősebbek lettünk, fontosabbá vált. Csak ez globális szinten is így ment. Bevezették a mindenapos tesit is például. Szóval változott a világ, változott a mentalitás.
2021. dec. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
#6 körülnéztem. Én nem nagyon látok kövér fiatalt. Az összes lány modell alkatú, vékonyak. Pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2021. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már sok lehetőség van arra, hogy formáld az alakodat, vannak mindenféle vitaminok, de akár már otthon is ugrálhatsz youtube videókra, még el sem kell menni otthonról,könnyen elérhetőek. Viszont önmagában az, hogy te látsz valakit, akinek az arca szép vagy jó alakja van, az nem jelent semmit. Az, hogy kevesebb a fiatalok körében az elhízott, az nem egyenlő azzal, hogy jól is néz ki. Viszont sokkal több a hormonális, mentális probléma,sokkal zárkózottabbak.
2021. dec. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Semmivel sem fejlettebbek. Nem is rosszabbak.
2021. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!