Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek már megvan 2 pfizer...

Akinek már megvan 2 pfizer után a 3. oltása, ti mit kértetek/kaptatok? Hogy éreztétek magatokat utána, milyen "mellék"hatása volt?

Figyelt kérdés

2 Pfizer után nem tudom mit kérhetek aztán érdekelnek a tapasztalatok. Eddig csak kar fájdalmam volt és egy 1 napos gyengeség. Több ismerősöm szputnyik után kapott pfizert, ők nagyon szarul voltak utána 2-3 napig. Janssenen gondolkodtam amúgy. Kinek véleménye, tapasztalata?

Oltásellenesek kérem ne írjanak.


2021. dec. 17. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2 Pfizer utána a 3. is az volt, semmi tünet, max. karfájdalom, mint az első kettő után. Megkérdezték, hogy mit szeretnék, mondtam, hogy mindegy, de ha lehet, legyen ez is Pfizer. Nem vitatták, megkaptam.
2021. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pfizert kértem harmadiknak is. Semmilyen oltási reakcióm nem volt utána, ahogy az első kettőnél sem.
2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet akkor a 3.nak is azt kérem, mert már tudom mire számíthatok utána.
2021. dec. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!