Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy olyan személy aki úgy...

Egy olyan személy aki úgy alszik el, hogy ekinek a hatása alatt van az alvás közben is ugyanúgy rángatozik vagy akkor lenyukszik?

Figyelt kérdés
Látot már valaki ilyet, csak azért teszem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor lenyukszik e az ember. És azért az ekivel kapcsolatban teszem fel a kérdést mert az az aranyközépút tehát ez az amitől el is ájulhat az ember ha sokat vesz be. De közbe mégis kenyszeredetten mozog, táncol, rángatozik fekve is. A többi meg általában olyan, hogy vagy pont, hogy inkább álmos lesz a személy vagy inkább nem tud aludni. Ez engem azóta érdekel, hogy 2 hete voltam egy házibuliba. És az ember akinél voltam éjfél előtt kiütötte magát teljesen ömlött róla a víz, remegett a szeme, a lábai főleg ülve úgy remegtek mintha valami rohama lenne. stb. Már az első tabi után is a harmadik után meg már a kanapén is áljúldozott. Majd 1 óra múlva kB vége lett a bulinak. Mert már álmos volt pedig eredetileg reggel hétig tartottuk volna a bulit ennek ellenére már 3-kor haza küldött mindenkit. És velünk sem beszélt már. Hanem ment aludni. Ezért kicsit haragszok rá, hogy nem tudta ezt a határt meghuzni. Ő lefeküdt aludni még mindig eresztette a tiszát még jobban. Én és még 2 haverom ott aludtunk nála. Láttam az elején mikor lefeküdt "táncolt", remegett, rángatozott. És így aludt el. Mikor elaludt elvileg azokban a pillanatokban is ezt csinálta de azt mondta nem tudta, hogy alvás közben mi történt. Szívesen megnéztem volna mit csinál, de már én is fáradt voltam. Másrészt nem tudtam, hogy egyáltalán fog e tudni aludni. De elvileg aludt laza 8 órát. A lényeg, hogy mikor fel ébredt. Meg néztem az ágyat tiszta büdös volt. Meg nedves és úgy nézett ki mintha vizet öntöttek volna rá. Tehát nagyon érdekel, hogy egy ilyen ember miket csinál alvás közben.

2021. dec. 26. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Alvás közben kikapcsolnak a test funkciói. Tehát nem remeg fizikailag, vagy ilyesmi. Viszont amíg nem éri el az álom állapotot addig lehet ugyanúgy minden. Sőt félálomhoz közeli állapotban még visszacsaphat kicsit a bogyó is (lehetnek hallucinációk stb).

A sztorit olvasva azért feküdt el mert kicsit túlfeszítette a húrt. Gondolom a 3-at kb egymás után (5-6 órán belül) dobálta be. Így nem maradt köztük elég szünet, és kiesett a hullámzásból. Mármint a jó (mdma-s) ekiknél kicsit várni kell, amíg lecseng az előző.., és úgy még elég jól beadhatja a 3. is. Bár a történet alapján nekem úgy jött le hogy nem tiszta mdma-s volt a laszti (mert attól nincs ilyen mértékű remegés) hanem volt benne egy kis dizájner drog is rásegítésként. Aztán a nagy dózist, és a kevert anyagot - így megzuhanás követte. A lecsúszón nincs az embernek már semmi kedve, és ezért mondta hogy inkább elfekszik aludni.


Minden estere ez tipikus "függő" hozzáállás. Szerintem a barátod jobban tenné ha még idejében kiszállna a cuccozásból. Ezek alapján nem ő irányítja a szert - hanem a szer irányítja őt. Jobb ha abbahagyja amíg tudja, mert ha jobban függővé válik akkor SOKKAL nehezebb lesz majd abbahagyni...

Vannak erősebb szerek (speed, meth, kóla) amiket nem lehet csak úgy kifeküdni hogy ha túltolja az ember.

2021. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Sokkal gazdaságosabb is ritkán csinálni, nem ráállni, gondolom én. Én egyszer dobtam életemben egy negyedet, 2 órán keresztül éreztem, nem tudom milyen lehet egymás után több egészet :D
2021. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Tudom, hogy mostanában sok a designeres bogyó. Elvileg már kemény halucinációk voltak a 2. Után is. A 3. Után meg szinte másik világba került. De amikor lefeküdt elvileg akkor volt a legdurvabb. Nem, hogy 5-6 órán belül hanem inkább 3-4 órán belül dobott be egyesével 3 darab kék rolexet. És amikor lefeküdt egyáltalán nem lejovon volt. Hanem csak szimplán inkább már el akart ájulni mint, hogy pl táncoljon és beszélgessen. De ez azért volt mert túl tolta. Még másnap amikor fekelt elvil teljesen rajta volt. Én nem tudom mert én abbol nem toltam be. A szemei meg az arca is eléggé elvolt torzulva bár ennyitől nem is csodálom. És nem igazán tudta tolerálni. De nézhetett volna ennél durvábban is ki.
2021. dec. 26. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az extasynak nem az a lényege hogy elájuljon tőle az ember. Nem is hallucinálni vagy aludni való. Azzal bulizni kell. Jól érezni magát az embernek. Beszélgetni. Stb.

Ez így értelmetlen túladagolás volt. Semmi több.

2021. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő azért szokott egyszerre akár 200-220 mg-t is bevenni. Mert az szerinte sokkal jobb érzést add be tehát nagyobb szeretetfleest. És szereti azt ha keményen tekeri az agyát is. És valóban emiatt és a haluk miatt dobott még rá kB gondolom ugyanekkora adagokat. Mivel azt mondta, hogy így nyitott szemmel is behaluza a szeretetflest. És kicsit olyan mintha lsd-zne csak szebb élmény.
2021. dec. 26. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Annak semmi köze a szeretet flesshez ha így kiüti magát. Ez inkább szétcsúszás. Az ex nem erre való, és így fogyasztva baromi káros is! Vegyen egy pakk ilonkát, és attól biztonságosan ájuldozhat. Vagy ott a bélyeg is, de annál jobb ha felköti a gatyát :)
2021. dec. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lasztizásnak van egy kultúrája. Egyrészt ezt egy nagyobb volumenű techno vagy rawe bulin érdemes tolni, vagy akár házibuliban is, de megfelelő mennyiségben. Mondjuk egy házibuliban felesleges egy egészet, hacsak mindenki nem dob be annyi. Egy elég ahhoz,ha okosan fogyasztod, hogy végigtolj vele egy bulit, főleg ha nem egybe veszed be, hanem pl negyedenként. Szerintem a srác nem tapasztalta ki még ezt, csak ész nélkül bevette a bogyókat. Nekem a rekord 2,5 bogyó, 2 és fél napig mentem tőle... Óvatosan ezzel, havonta egyszer érdemes dobni, plusz nem árt ha a lejövőkor tolsz mellé egy jointot is.
2021. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolso aruld mar el, hogy melyik az a bogyo amitol te 2,5 napig kaptad?! Mert en ismerek olyan embert aki 8,5 db kenzot evett meg. Es igen attol valoban kapta a pali masnap is + egy estet vegig bulizott vele campuson. Meg aznap estet kemenyen amikor benyomta .De harmadnap mar tiszta volt a pali. Okes meg az nap voltak uto hatasok. De csak annyi, hogy jobb kedve volt azt kesz. Tehat, hogy mentel tole attol fugg, hogy megis hogyan erted. Mert uto hatasok mindenkinek szoktak lenni akaregy negyedtol is. Masnap. Ez valakinel lehet jo valakinel rossz.
2022. jan. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!