Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muszály hashajtót szednem...

Muszály hashajtót szednem orvosi javaslatra. De félek hogy rendszeres hasmenés mellett sokat fogynék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Orvosi javaslatra kell szednem hashajtó tablettát. Az okát nem szeretném el árulni, magánügynek tartom. A kérdésem az lenne hogy rendszeres hasmenés mellett fogyni fogok? Ha igen mennyire számítsak? Ha abba hagyom a szedését vissza tér a testsúlyom? 23 éves lány vagyok 170cm 66 kg.

2021. nov. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza, hogy ne terjen vissza eletmodvaltas kell, dieta vagy tobb mozgas
2021. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni az okát, hogy normális választ lehessen adni. Ez egy anonim oldal, senki se fogja tudni, hogy ki vagy valójában. Most csak feltételezni tudom, hogy mondjuk egy hevesebb anál okozta végbél sérülés miatt kell lágy székletet biztosítani ily módon. Viszont ebben az esetben a hasmenés sem túl jó, jelezned kellene az orvosodnak, hogy a jelenlegi gyógyszer helyett javasoljon olyat, ami kíméletesebb. Amúgy ha eszel ugyanúgy normálisan, nem fogsz fogyni, amiatt nem aggódnék.
2021. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi szexuális dolog. Egyszerűen csak annyi hogy kb egy hónapban 2x van székletem. Orvoshoz fordultam és az ő javaslatára kell szednem erős hashajtó tablettát. Normálisan eszek de evés után egyből mennem kell a WC-re. Még csak víz ivása után is. Ezért aggódom hogy sokat fogok fogyni.
2021. nov. 20. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, hát az valóban gond, ha magadtól ilyen ritkán sikerül. Az orvos nem küldött el további vizsgálatokra? Ki kellene deríteni, hogy mi az oka, mert gondolom nem akarsz egész életedben hashajtót szedni. Ideiglenesen persze nyugodtan használd, de szerintem nem szükséges minden nap, 2-3 naponta is elég.
2021. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!