Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem fizetném a tb-t akkor...

Ha nem fizetném a tb-t akkor rajtam ugye be lenne hajtva? Meg a kapott kezelések is kőkeményen ki lennének számlázva? (valószinűleg nekem igen)

Figyelt kérdés
Csak azt sérelmezem hogy akik életükben nem dolgoztak, egy forint járulékot be nem fizettek (gondolom tudjátok kikre értem) azok ugyan úgy megkapják az ellátást, sőt még külömben ellátják őket! De a kutya se hajtja be a kezelések, műtétek, stb árát! Jól van ez így?
2021. dec. 30. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tb elmaradást mindenkin behajtják, eddig is így volt
2021. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekik nagyrészt van tb- jük. Ilyen-olyan segèlyeken vannak, amivel máris jár a tb. Vagy ràszorult alapon fizeti nekik talán az önkormányzat, ebben nem vagyok biztos, de van ilyen, hogy fizetik nekik.
2021. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azoknak fizeti az önkormányzat... Én 1 évre akartam csak megkérni, de elutasítottak. Nem voltam elég barna.
2021. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!