Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha eléggé...

Mit csináljak hogyha eléggé be szeretnék rúgni szilveszterkor viszont félek hogy hányni fogok meg másnapos leszek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vicc. Lehet másnak ez semmiség de nekem komoly.

Párszor mar ráfáztam .

Valahogy ahogy mennek előre az éveim egyre kevésbé tűri a szervezetem az alkoholt.

Kellemes bódult állapotba akarok kerülni ma este , de nem akarok rosszul lenni! Se ma se másnap!

Mert van egy ilyen fóbiám és rettegek attól az érzéstől amikor nem jó a hasam!

Milyen dolgokkal tudnám ezt elérni?

Pl ilyenek hogy eszek előtte meg bizonyos alkoholt fogyasztok csak?


Várok még ilyesmi tippeket.


25/n

Szilvi



2021. dec. 31. 08:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt elérni hogy kellemesen érezzem magam az alkoholtól hosszabb ideig de ne hányjak és másnap ne legyen semmi bajom.:)
2021. dec. 31. 08:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyel elotte, az fontos. Igazabol szerintem a mertek a legfontosabb. Amikor mar elerted az ahitott allapotot, akkor abba krll hagyni az ivast.

Nem szerencses, ha kevered oket. Maradj meg egy fajtanal!

Es az italodon mindig tartsd rajta a szemed! Ne ferjen hozza senki illetektelen ☝

Jo szorakozast es BUEK😊

2021. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell hol a határ..

Ennyi...

2021. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé be szeretnék rúgni és kellemesen érezzem magam az alkoholtól hosszabb ideig, üti egymást. Döntsd el melyiket szeretnéd a 2 közül.
2021. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nincs rondább, mint egy részeg liba. Inkább azon aggódj, hogy lelépsz egy kocsi elé, vagy egyéb orbitális baromságot csinálsz, amire nem is fogsz emlékezni.
2021. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett végül nagy berúgás
2022. jan. 1. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!