Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszered van arra,...

Milyen módszered van arra, hogy elviseld a fájdalmat, amikor nem akarsz/tudsz bevenni fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Nem olyasmi érdekel, amit fizikailag lehet csinálni, tehát például nem masszázs vagy meleg víz, hideg borogatás, hanem NEM fizikai módszerek érdekelnének most.


Például számolás, koncentrálás vagy másra dologra figyelés, figyelemelterelés?



2021. dec. 31. 20:43
 1/10 anonim válasza:
11%
Nincs ilyen módszer.
2021. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mantrázok de mániásan és komolyan mondom használ. Például fáj a fejem de nincs gyógyszerem. Folyamatosan elkezden magamban mondani mint a gép, hogy a fejemben mennyire jó érzést érzek, a fejemben nagyon jó érzést érzek és csak mondom és mondom és nagyon is meglepő de elmúlik hamar.
2021. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Nincs ilyen.

Ha fáj valamim akkor beveszek egy gyógyszert.

Kivéve amikor migrénem van, mert arra hiába veszek be bármit is, elég mikor azzal szenvedek napokat

2021. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom milyen fájdalmad van, de fogfájást percek alatt elmulaszt 1-2 szem szegfűszeg elfogyasztása (ha nincs egész, őrölt is jó).
2022. jan. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Kb 10 éve semmire sem stedek fájdalomcsillapítót és gyógyszert sem. Egyszerűen a stervezetemre bízom a dolgot. Egyrészt a fajdalomküszöböm az átlag feletti lett, másrészt náthás sem voltam kb szintén 10 éve. Covidos sem voltam. Lényegében erősebb szívósabb lett a szervezetem.
2022. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

5

Látszik hogy nem is tudod miről beszélsz.

Értenéd egy jó erős 5 napos migrén után...

2022. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
5-ös vagyok. Nos nekem nyaranta 5-6 napos migréneim vannak. Mégsem veszek be rá gyógyszert. Erről ennyit.
2022. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Ühüm... nem is hat rá gyógyszer
2022. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5 és 7 vagyok. Régebben migrénre Quarelint szedtem. Aztán helyette citromos kávét iszom ha migrénem van. Ez az egyik legjobb migrén üző. C vitamin és koffein. Lényeg hogy semmire nem szedek fájdalomcsillapítót, és bizony a szervezetem erősebb is lett, ellenálóbb.
2022. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy migrénre a sós tartalmú dolgok is jók pl sos chips, ropi, mert migrén alatt csökken a nátrium szint. Ezt is javaslom kipróbálásra.
2022. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!