Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid után menstruáció miatt...

Covid után menstruáció miatt vagyok rosszul ?

Figyelt kérdés
Novemberben voltam covidos es akkor pont megjött es nagyon rosszul voltam mert hasmenésem is volt .azota ma jött meg először és nagyon rossz a közérzetem szédülök meg hasmenésem is van,reggel remegtem is .ennek lehet vmi köze ahhoz hogy covidos voltam ?volt valakinél ilyen ?

2022. jan. 2. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hogyne minden betegség, rosszullét, rossz közérzet a kovidtól van…vagy az oltástól…
2022. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak, de nekem nemrég múlt el. Nekem gyomorrontás miatt voltak ilyen tüneteim, mert 31-én szendvicset ettem teával, és rá 15 percre ettem 7 db mézeskalácsot. Én egy enyhe gyomorrontásra tippelnék. Lehet, hogy olyat ettél össze valamivel, amit esetleg nem bír a gyomrod.
2022. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerdán volt gyomorrontásom káposzta miatt de tegnap mar jól voltam es dietán volt a gyomrom

Erre ma megjött es meg soha nem voltam szarul amikor megjött

2022. jan. 2. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ez a ciklusod hosszabb lett. Lehet, hogy ez is megviseli a szervezeted. De egyébként menzesz alatt előfordul a gyengeség, rosszullét, ami más megterhelések (gyomorrontás, éhség, fronthatás, kialvatlanság stb.) mellett erősebben jöhet ki.

Régen nekem sem volt ilyenem, de a ciklus lefolyása időnként változik, és már évek óta meg-megesik ez velem, bár nem minden menzesz alkalmával. Volt hogy le kellett ülnöm, reggel szendvicskészítés közepén vissza kellett sietnem az ágyba, mert úgy rámtört a rosszulléttel vegyes gyengeség, hogy attól féltem, összeesek. Pár perc pihenés mindig segített annyit, hogy tudjam csinálni a dolgomat, pár órán belül pedig helyre is jövök.

2022. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!