Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Igazából én sem tudom hogy mit érzek csak nagyon rosszul vagyok. Állandóan kimerült vagyok főleg lelkileg. Nem tudok koncentrálni. még csak 2 napja van iskola a szünet után de már most nagyon kivagyok. Állandóan stressz ér itthon. Az iskolában nagyon rossz a teljesítményem. Most kerültem gimnáziumba és nagyon jó iskolába járok. Nagyon jók az osztálytársaim, sok barátom van. És eddig imádtam bejárni az iskolába de most így szünet után valahogy megváltoztak a dolgok. Nagyon nincs kedvem bejárni és senkivel sem akarok találkozni. Éjszakánként nagyon sokára tudok elaludni és reggel meg nagyon korán kelek.


Valaki kérlek segítsen hogy mit tudnék kezdeni magammal meg mi lehet velem mer én ezt már nem bírom. Egész életemben szenvedtem.


Tudom hogy össze vissza írtam a dolgokat de mondom már én sem tudom mi van benne és össze vagyok zavarodva.



2022. jan. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Miféle stressz ér otthon?


Nem vagy egyedül, nekem ugyan ez az időszak -már 10 éve- elmúlt, tudom hogy mennyire rossz és kell is neked a segítség, mert én nem kértem vagy kaptam és bánom is hogy ne kértem. Kellett volna. Nyugodtan fordulj szakemberhez ezzel, mert ha csak lenyeled (legyél akármilyen erős)akkor később fog fájni tőle a gyomrod.

2022. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Anyám a legfőbb stressz forrás általában. Röviden elmondva nem úgy viselkedik ahogy egy anyának kéne. Persze nyilván stresszelek a jegyeim miatt is de nem mindig.Azért szerettem bejárni az iskolába mer addig sem voltam itthon.


De mégis kitől tudnék segítséget kérni?

2022. jan. 4. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tőlem. ^-^

Pihej egy jó nagyot. Vannak barátaid beszélgess velük.Vagy öleld meg a barátnődet "nem muszáj". Csinálj otthon valami hobbit vagy járj el szakörökre.

^_^

2022. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!